Drag Slayer
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Drag Slayer - це захоплюючий екшен, в якому доведеться воювати з дияволами, гнучко регулювати навички персонажів і самостійно визначати їх можливості.

Кілька видів героїв потрапляють в одне село за абсолютно різних обставин. Передісторії на кожного наклали відбиток, вплинули на стилістику поведінки. Гравець може взяти під управління мандрівного паломника, мандрівника або одного з воїнів. Далі підопічний виявляється на порожній локації з декількома повільними і слабкими монстрами. Необхідно буквально промальовувати шлях переміщення героя, щоб атакувати представників темних сил.

Розробник вирішив внести різноманітність в проекти з автоматичними нападами, де єдиного кліка досить для виконання певного маневру на екрані. Тут необхідно чітко поставити траєкторію руху, провести пальцем лінію, рух по якій активує напад. Робиться це в частки секунди і не порушує динаміку подій.

Відмінні риси гри Drag Slayer:

  • швидка візуалізація задуманої тактики;
  • відбиття нападів від темних сил;
  • примноження воїнів-антагоністів;
  • мінімізація автоматики в боях;
  • ймовірність зміни сценарію майбутнього.

На перших рівнях по локації бродить кілька слабких монстрів, один спритний удар миттєво їх знищує. Трохи пізніше на майданчику з'являються боси, від них можна позбутися низкою послідовних ударів. Правда такі противники готові до дій у відповідь маневрів і здатні сильно нашкодити герою. Далі ситуація ускладнюється, простих монстрів стає більше, вони розмножуються з вражаючою швидкістю. Натовп маленьких негідників небезпечна для персонажа, може захопити його в кільце і поквитатися за убитих раніше побратимів.

Необхідно активізуватися і швидко вбивати всю нечисть, яка є на майданчику. За знищення кожного нараховуються монети, що визначають значимість героя і його вплив на сюжет. Незвичайний принцип управління викликає інтерес, відчуття додаткової завдання (промальовування шляху від поточної позиції до місцезнаходження ворога) вимагає більш сильної концентрації на ігровому процесі. Керованість персонажа значно підвищена, проте він більш залежний від користувача. Стати кращим провідником по наповненою монстрами селі!


Реклама

завантажити Drag Slayer 1.2.1 для LG L35

Нове в цій версії
※Bug Fixed
Загальна інформація
версія 1.2.1 (25)
дата завантаження 2019-10-24 18:40
Розмір 52.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки TabomSoft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/02 10:38
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |