Outlaw
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Outlaw - це цікава войовнича аркада, в якій потрібно битися з реальним противником, метати особливе зброю, користуватися заклинаннями і ухилятися від атак у.

Бажання постійної боротьби призводить персонажа на поле битви. У проекті запропоновано багато варіантів битв. Якщо вибір падає на сутичку з іншим користувачем в реальному часі, то герої стають на протилежних краях майданчика і починають діяти на дистанції. Вразити ворога потрібно, не наближаючись до нього.

Можна кидати снаряди, намагатися передбачати поведінку суперника, щоб він не встиг зорієнтуватися і відійти в сторону. Інший варіант - метання гострого зброї, здатного завдати смертельного поранення. Заклинання підсилюють позиції підопічного, якщо їх коректно застосовувати. Доступно комбінування запропонованих інструментів. Противник має аналогічний арсенал, тому переваги буде на боці того, чия тактика виявиться ефективнішою.

В онлайні можна вибрати, з небезпекою якого виду готові зіткнутися. Боси гарантують жорсткі битви зі значних втрат, але перемога над ними приносить славу і трофеї. Наступна версія - що летять градом кулі, від яких персонажу потрібно ухилятися. Спритність, гнучкість і вміння вчасно виконувати трюки дуже знадобляться для виживання. Для шанувальників боротьби з фантастичними істотами є формат захисту від монстрів, що насуваються групами. Кількість нападників зростає, вони стають активнішими.

Відмінні риси гри Outlaw:

  • битви 1 × 1;
  • апгрейд персонажів;
  • збір золота;
  • онлайн і оффлайн режими;
  • боротьба з монстрами і босами.

Паралельно з основними діями гравець збирає золото, також є можливість поліпшити персонажа. Широкий вибір навичок дозволяє створити геніального воїна. Додатково є опція вибору характеру з 4 типів, щоб підопічний максимально відповідав вимогам користувача. Приємний сюжет, барвиста візуалізація і хороша анімація дозволяють насолодитися грою в повній мірі. На локації вже зачекалися нового солдата, з перспективою на статус легендарного!


Реклама

Outlaw для LG L35

Усі додатки Zepetto Co. на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/01 12:28
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |