Solarmax3
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Solarmax3 - це космічна стратегія, в якій потрібно подорожувати в просторі з небесними тілами, направляти зіркові кораблі на нові планети для їх завоювання.

Процесу захоплення сподобалися елементів буде заважати віртуальний антагоніст. Розробник додав велика кількість стратегій для противника, битви з штучним інтелектом не викликають відчуття одноманітності, оскільки поведінка ворожої сторони важко передбачити. Заздалегідь зрозумілий тільки момент про те, що легкості в присвоєнні якого-небудь елементу не варто. Ворожі сили готові до мобілізації з контратакою, необхідно продумати захист тилу, щоб ситуація нападу не обернулася втратою влади над іншими елементами. Хоча іноді вигідніше втратити маленьку планету, дозволити ворогові сконцентруватися на її придбанні, щоб отримати більш глобальну видобуток.

Космічне простір заповнений різноманітними перешкодами, що значно ускладнює процес захоплення нової зірки. Гравцеві пропонується багато карт, для кожної необхідно формувати окрему тактику, видозмінювати стратегію з урахуванням виникаючих затримок. Велике число галактик, понад півсотні локацій зі своїми фішками. Для вивчення кожної потрібно пройти певні рівні, виграти важкі бої і довести свою готовність діяти в зонах з додатковими складнощами.

Відмінні риси гри Solarmax3:

  • подорожі по всесвіту;
  • захоплення планет і зірок;
  • битви за владу над небесними тілами;
  • атаки з завойованих територій;
  • створення нової галактики з друзями.

Користувач може займатися місіями самостійно, або вибрати багатокористувацький формат, для більш реалістичного антуражу міжпланетної війни. Якщо планета ослабла, можна організувати підкріплення, проте варто враховувати, що опонент теж може відправити свої зорельоти для обміну силами. Легка закадровий мелодія допомагає виключити зайві шуми, поставити цілі і зосередитися на місіях. Музика відмінно поєднується з симпатичною графікою без помітних фарб, у відповідних тематиці тонах. Створіть переможну стратегію дій в міжпланетному просторі!


Реклама

завантажити Solarmax3 1.2.3 для LG L35

Нове в цій версії
1. Upgrade mission system as a whole
2. Add lottery system, mail system, complement signed function and avatar
3. Optimize the UI interface
4. Add new levels
Загальна інформація
версія 1.2.3 (10877)
дата завантаження 2020-06-16 11:55
Розмір 96.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

PAYMENT

PAYMENT

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

AUTH_SERVICE

AUTH_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

записувати аудіо

записувати аудіо

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/31 10:38
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |