Duels Of Fate
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Duels Of Fate - це цікавий картковий проект, який пропонуємо вам покрокове бій і захоплювати дорогоцінний блок ворога, що знаходиться на протилежному краю поля.

Ігровий процес трохи нагадує шахи, необхідно пересувати фігури на розграфленій майданчику. Клітин в ній всього п'ятнадцять, противники розставляють бійців і починають дійство під спокійну японську мелодію. Варіанти переміщення, сила удару і показник уразливості індивідуальні. Гравець бачить запаси сил своїх підлеглих і рівень підготовки кожного чужого солдата.

За межами поля на височинах стоять два ватажка - моральні авторитети і натхненники війська. Коли противник наближається до центральної клітці чужої сторони, там з'являється цінний трофей. Захоплення цього предмета позначає перемогу, що дає бонуси, перехід на наступний щабель і можливість працювати з більш широким набором карт. Персонажів можна доповнювати і змінювати прямо в момент сутички, якщо карт досить і посилення загону є при обставинах, що склалися.

На п'ятнадцяти клітинах очікувати тривалу битву не доводиться, потрібно враховувати швидке завершення раундів і намагатися вибудовувати стратегію з виграшем в мінімальну кількість ходів. Благо час на роздуми не обмежується, можна продумати різні варіанти розвитку ситуації, визначитися, які дії кращі для конкретної розстановки фігур.

Відмінні риси гри Duels Of Fate:

  • відомі історичні персонажі різних епох;
  • частий сміх небезпечних супротивників;
  • ефективні магічні заклинання;
  • комбінування можливостей підопічних;
  • бонуси і розблокування карт.

Різноманітність персонажів вражає, тут загін може складатися з монстрів з дивною статурою, роботів, звичайних людей з холодною зброєю. Пікантності додають історичні герої. Удари Наполеона за дивним комасі, порівнянної з ним за габаритами, виглядають дуже епічно. Малі масштаби бойового поля зумовлюють короткостроковість кожної сутички, але розробник виділив час для неповторного оформлення кожної локації. Фонова мелодія заспокоює і налаштовує на зважені і рішучі дії. Спробуйте отримати перемогу на кожному майданчику!


Реклама

Duels Of Fate для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/30 12:35
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |