Majiang: Fateful game
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Majiang: Fateful game - це фентезі-ролевик, в якому потрібно визволяти заручників, тренувати і розвивати персонажів, відправляти їх на бій із загонами ворогів, викривати наміри диявола.

Гравець отримує управління над відважним воїном і вирушає в дорогу по яскравому і дуже небезпечного світу. Раніше темні сили взяли в заручники людей, спустошили поселення. Тепер необхідно визволяти заручників, боротися з небезпечними ворогами, які ходять групами і б'ються на смерть заради того, щоб перешкоджати звільненню людей. Чим далі вдається пройти, тим більше персонажів з'являється в загоні, воювати легшає, якщо коректно обрана тактика і враховані індивідуальні характеристики неординарних бійців.

PvP-режим дає можливість демонструвати свої досягнення друзям, взяти участь в дуелях, налаштуватися на боротьбу з величезними і жорстокими босами. Любителі проходження кампаній можуть в повній мірі насолодитися захоплюючою історією з розвитком, несподіваними зустрічами і сюрпризами, іноді з негативним відтінком. Покроковий формат бою змушує аналізувати перспективи атак, щоб не розтратити запаси енергії даремно. За замовчуванням в геймплеї встановлена ​​автоматика, але для шанувальників ручного управління підопічними є можливість перемикання в бажаний формат.

Відмінні риси гри Majiang:

  • вибір різних персонажів;
  • мудрий чорний кіт в якості помічника;
  • участь в дуелях, битви з босами;
  • автоматичний і ручний режими;
  • пошук диявола і розкриття його задуму.

Ефектні локації, аніме і фентезі стилістика створюють стійке відчуття участі в коміксі, але перші битви допомагають розвіяти цю оману. Візуальне оформлення заворожує, підопічні гравця постійно досліджують території в пошуках представників протилежної сторони. Сюжетна лінія захоплює, а глобальна місія по припиненню реалізації задуманого дияволом дає додаткове відчуття значущості. Діалоги були б дуже корисні, якби замість ієрогліфів в репліках присутній хоча б англійську мову. На даному етапі логіку деяких ситуацій зрозуміла лише завдяки інтуїції. В цілому проект цікавий, багато видів персонажів і здібностей змушують закрити очі на недоліки. Отримаєте перемогу над захопили владу темними силами!


Реклама

Majiang: Fateful game для LG L35

Усі додатки withHUG на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/30 10:31
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |