Ben 10 Heroes
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Ben 10 Heroes - це цікавий екшен, в якому персонаж мультсеріалу збирає інопланетян для спільної боротьби зі злими силами. Завдання «три в ряд» допоможуть переломити ситуацію.

Мультиплікаційний герой Бен прагне виграти війну зі всемогутнім злом, набирає загін сміливих прибульців, здатних допомогти в реалізації задуманого. На верхній частині екрана противники, між якими починається дуель. Нижче - п'ять рядів по шість елементів. Комбінування по три і більше в одному ряду дає енергію для виконання певного виду атаки. Трохи вище цента екрану між ребусом і полем бою встановлена ​​лінія, що показує доступні види атак і рівень енергії, накопичений шляхом переміщення предметів. Якщо прибулець може атакувати, необхідно швидко запустити дію, адже супротивник не діє і потрібно поспішати, щоб нейтралізувати його з мінімальним втратою для себе.

Розробник постійно розширює види інопланетян, дає можливість вибору нових героїв відомих по мультсеріалу. Кожен у чомусь особливий, вимагає незвичайного підходу до тренування, виховання і розвитку. Ефективна тактика дозволяє розблокувати особливі атаки, що дають особливу перевагу в наступних боях. У ворогів досить причин для страху, адже їх будуть вражати лазерними променями, отруйними газами, вогнем, вибухами та іншими моторошними інструментами.

Відмінні риси гри Ben 10 Heroes:

  • накопичення енергії рішенням головоломок «три в ряд»;
  • колекціонування та тренування інопланетян;
  • розвиток унікальних навичок персонажів;
  • запобігання захоплення Землі Вілгаксом;
  • отримання легендарних трофеїв.

Ігровий процес вирізняється високою динамікою, потрібно вирішувати завдання оперативно, поки удари супротивника не стали фатальними. Якщо бажання змінити стиль дій прийшло в процесі бою, можна переключитися на іншого інопланетянина миттєво. Насичена фарбами графіка створює відмінну атмосферу, знайомі по сюжету герої допомагають швидше вникнути в геймплей. Серед кількох режимів кожен гравець знайде свій ритм, а відкриття таємних омніхраніліщ дасть нових інопланетян і круті нагороди. Захистіть Землю разом з Беном!


Реклама

завантажити Ben 10 Heroes 1.7.1 для LG L35

Нове в цій версії
Anti-Trix Aliens are HERE! Come check out the coolest NEW Aliens!
Log on EVERYDAY to join us for the MONTH OF GIFTS!
Balance Fixes
Minor bug fixes and optimization
Загальна інформація
версія 1.7.1 (4926000)
дата завантаження 2021-04-18 01:30
Розмір 56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.58★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/29 12:29
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |