Fire Panda
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Fire Panda - це цікавий платформер, в якому рудий персонаж біжить за великим захисному спорудження, долає перешкоди і бореться з собаками-варварами.

Спокій жителів далекосхідного королівства регулярно порушували войовничі кочові пси. Їх набіги приносили багато проблем, королівська влада вирішила захистити населення і побудувала велику стіну вздовж державного кордону. Висока стіна відгородила територію з усіх боків, нападки варварів припинилися. На спорудженні встановили пости воїнів-охоронців. Гравець управляє хвостатим рудим героєм, якому довелося чергувати на посаді під час Фестивалю Дракона. Решта колег вирушили на святкові заходи, залишили новачка на самоті. Вороги розуміли, що захист в період свята ослаблена, і підготували неприємний сюрприз.

Персонаж вистачає факел і мчить з ним по периметру стіни. Воїн повинен запалювати сигнальні вогні, бити в гонги і, не зменшуючи швидкості, заряджати гармати для пострілів по противникам. Моторна тварина здійснює стрибки, кульбіти, інші трюки. Рядових собак-супротивників досить перестрибувати, з босами боротися складніше. Перешкоди і пастки розставлені густо, якщо десь не вдалося впоратися - рівень починається зі стартової точки. Через пару секунд після початку етапу тварина добігає до величезної таблички з описом місії. Завершення рівня знаменується новим вогненним сигналом, проханням про підмогу.

Відмінні риси гри Fire Panda:

  • пробіжки з факелом через перешкоди;
  • стрибки, ковзання, трюки;
  • обходження пасток і ворогів;
  • небезпечні зустрічі з босами;
  • прикольні наряди для персонажа.

Червона панда цілеспрямовано рухається вперед, попутно збираючи монети. На них можна купити костюми і капелюхи в спеціалізованому магазині. Після проходження рівня на екрані з'являється схематична карта з відображенням пройденого ділянки і дистанції, яку належить пройти в найближчій перспективі. Проста мультяшна графіка ідеально гармонує з ненав'язливим музичним супроводом. Чіткість формулювання цілей дозволяє зосередитися на проходженні рівня. Якщо відволіктися на мить, то панда може впасти, спіткнутися об ящик або стати жертвою кочівника, зі злісною усмішкою уведомляющего про погане фіналі. Обійдіть стіну за мінімальний період часу!


Реклама

завантажити Fire Panda 0.1 для LG L35

Нове в цій версії
-Holiday Event Update!
-New Skins.
-New Levels.
-New Achievements.
-Bug Fixes.
Загальна інформація
версія 0.1 (37)
дата завантаження 2019-12-22 12:43
Розмір 104.74 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/29 10:25
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |