CyberHero: Multiplayer Turn-based Cyberpunk RPG
0 (0)

CyberHero: Multiplayer Turn-based Cyberpunk RPG

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра CyberHero: Multiplayer Turn-based Cyberpunk RPG - це футуристичний ролевик, в якому потрібно боротися з пануючим кланом за перерозподіл обмежених ресурсів.

У 2069 році запаси корисних елементів на планеті почали вичерпуватися, мегаполіси спорожніли. Чисельність населення різко падає, але залишається ще кілька адміністративних центрів зі стратегічними запасами, до них належить і Неонове місто. Люди переїжджають сюди в надії на гідну і тривале життя. Однак місцева влада з організації Доминиона щорічно зменшує перелік доступних для людей ресурсів. В результаті одні змушені красти, інші просто звикають до злиднів. Гравець управляє агентом компанії, яка вступає в боротьбу з Домініоном.

Ворожа організація створила роботів агресивних роботів, з ними доведеться боротися за допомогою інноваційних технологій. Потрібно вибрати солдата, потренуватися, покращити навички використання зброї з майбутнього, виконувати складні завдання для захисту міста і цілої планети. Доступний збір скінів, а також їх поєднання для додаткових нагород. Апгрейд зброї, а також використання інших предметів для більш ефектного бою вітається.

У футуристичному шутере можна безжально розстрілювати антагоніста в реальному часі при включенні PvP або починати місії по знищенню роботів в PvE. Розробник обіцяє додати функціонал командних битв в недалекому майбутньому.

Відмінні риси гри CyberHero:

  • вибір зовнішності воїна;
  • покрокові битви;
  • Формати PvP і PvE;
  • місії з підвищеним ризиком, квести;
  • розподіл ресурсів серед населення.

Неонова стилістика на похмурому тлі відмінно візуалізує перспективу блискавичного розвитку технологій в поєднанні з глобальним збіднінням народів. Огляд від третьої особи дозволяє краще оцінювати ризики і планувати переміщення підопічного в процесі перестрілки. Геймплей не відрізняється високою динамікою, швидше за вимагає стратегічного мислення і прорахунку варіантів поведінки противника. Стати героєм для оазису, влада над яким взяли безжальні егоїсти Доминиона!


Реклама

CyberHero: Multiplayer Turn-based Cyberpunk RPG для LG L35

Усі додатки CyberHero на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/28 10:09
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |