Action Heroes: Apocalypse
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Action Heroes: Apocalypse - це стратегічний екшен з набором і прокачуванням воїнів, зведенням оборони для бази, набігами на локацію супротивників і вирощуванням домашнього монстра.

Висока ймовірність апокаліпсису на нашій планеті привернула увагу інопланетян. Аеробот, рослини, які харчуються живою плоттю, танки неймовірних розмірів і інші чудовиська готують наступ. Гравцеві потрібно зібрати військо персонажів з різними навичками і характерами, щоб дати гідну відсіч чужинцям. У загоні можуть бути дивовижні особини: вчений, бризкати газ з сильним отрутою; зомбі, заради власного захисту кидає мізки в оточуючих (обережно, вони вибухонебезпечні); солдат, що носить з собою базуку, футболіст з повними кишенями гранат. Підопічних можна вдосконалювати, тренувати, щоб відкрити доступ до нових здібностям.

Можна захопитися зведенням міста, його захистом від бажаючих привласнити готову інфраструктуру. Для підвищення рівня безпеки рекомендується виховати великого ручного ящера, який вбиває ворогів робота або мутує хом'яка з приголомшливими навичками. Такі захисники будуть відмінною вартою при в'їзді в місто.

Відмінні риси гри Action Heroes: Apocalypse:

  • колекціонування прикольних персонажів;
  • поліпшення здібностей;
  • величезні монстри в ролі захисників;
  • опір мутантів, інопланетянам;
  • будівництво захисту для бази і міста.

Стратегія містить кілька режимів під настрій. У кампанії герої з колекції відправляються на пошук ресурсів і детальне вивчення локації. При відсутності керуючого персонажі виконують місії в боротьбі за корисні елементи. У PvP-режимі можна нападати на міські поселення справжніх гравців, головне не наштовхнутися на ящера, хом'яка або іншого монстра, що стоїть на сторожі чужих володінь.

Поєднання будівництва, стратегічних рішень і ретельного опрацювання тактики при відображенні ворожих нападів роблять проект несхожим на інші ігрові рішення. Легке управління, автоматичні атаки, широкий набір спецефектів і видовищні битви обіцяють користувачам масу емоцій. Створіть колекцію найефективніших особин, здатних разом і захистити, і організувати напад!


Реклама

Action Heroes: Apocalypse для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/27 12:05
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |