Last Pirate: Island Survival
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Last Pirate: Island Survival - це цікава вижівалка, в якій самотній пірат шукає на безлюдному острові способи прогодувати себе, захиститися від ворожої живності, побудувати будинок.

Кілька днів тому корабель з командою з восьми чоловік зазнав аварії біля невідомого острова. Сім членів екіпажу загинули в несприятливих умовах острова. Пірат з гаком замість однієї руки залишився єдиним, хто вижив, ймовірність бути знайденим рятувальниками найближчим часом близька до нуля, тому потрібно адаптуватися до нової обстановки і постаратися прожити тут максимально тривалий період.


Днем працьовитий пірат полює, покращує навички в лові диких тварин, ловить рибу і ретельно досліджує територію острова. Ресурси, корисні матеріали та зброю можуть валятися в самих непримітних місцях. Рекомендується постійно поповнювати колекцію потрібних предметів, вони обов'язково виручать героя в найнесподіваніший момент. Також варто подбати про притулок - облаштованому місці, де можна переночувати з мінімальними ризиками.


Ночами незрозуміло звідки виповзають зомбовані істоти, скелети і інші небезпечні тварини. Вони дають зрозуміти, наскільки важливий захищений і безпечний будинок. Доведеться захищатися від різноманітних антагоністів, у міру можливості вбивати їх і намагатися дотягнути до ранку. Зі сходом сонця ситуація трохи заспокоїться (якщо полювання на диких тварин і самотнє виживання посеред океану можна вважати спокійними заняттями).


Відмінні риси гри Last Pirate: Island Survival:

  • огляд від першої особи;
  • екстремальна полювання;
  • ходячі мерці і інші противники;
  • будівництво надійного притулку;
  • дослідження островів.

Бродилка містить пригоди на будь-який смак, тут можна знайти скарби, познайомитися з давно заснув злом, зустріти зомбі, зловити дикого кабана, побудувати хатину, вивчити землі і навіть доплисти на плоту до найближчих островів. Тривимірна графіка, обмеженість дій однієї руки, часта зміна ситуацій і підвищений рівень небезпеки гарантують додаткову дозу адреналіну! Доведіть свою здатність вижити на страшному острові!


Реклама

завантажити Last Pirate: Island Survival 0.992 для LG L35

Нове в цій версії
Meet HUGE NEW Update!

NEW Dungeon - Arena!
NEW Animals: Crocodile / Rabbit / Goat / White Wolf / Bear Cub
NEW Type of Skeletons
NEW Decorative Items
NEW Quest Journal with Daily Quests and Events Log!
NEW Lighter and faster UI
BALANCE Changes for Animals
BALANCE Changes for Crafting
BALANCE Fishing is less difficult now
ADDED Opponents to some of the areas
ADDED Achievements
ADDED Bed to have a rest
ADDED Explosive barrel

...and many more fixes and improvements!
Love!
Загальна інформація
версія 0.992 (157)
дата завантаження 2021-08-23 19:16
Розмір 172.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/22 10:53
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |