Robin Hood Legends
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Robin Hood Legends - це створена за мотивами казки головоломка, в якій потрібно з'єднувати схожі фігури, щоб отримувати більш сильні елементи і потужні бонуси.

Великі податки, високі запити короля і жахливі додаткові вимоги шерифа привели жителів маленького села до тотальної бідності. Характерна дівчина, з підвищеним почуттям справедливості і замашками розбійника, має намір виправити ситуацію, допомогти селянам, змінити фінансове становище людей шляхом вирішення ребусів. На екрані з'являється розділена на клітини майданчик, частина квадратів має рослинність або інші елементи. Наведіть і поєднуйте ідентичні предмети, щоб формувати більш сильні фігури. Три куща можуть зійтися в одну ялинку, три ялинки - в простий дерев'яний будинок, далі можна перейти до особняка і зробити нове поселення.

Майданчик обмежений за розмірами, кілька помилкових ходів легко спровокують тупик, ретельно продумувати дії, щоб уникнути подібної ситуації. Масштабне будівництво не завжди буде пріоритетом, іноді завдання вирішується заради золотих монет. Люди просять їх для лагодження дірявих дахів і розв'язки інших дрібних, але численних питань. Головне - провчити втратив совість шерифа. Рівні можна пропускати, вибираючи по карті найцікавіші.

Відмінні риси гри Robin Hood Legends:

  • суміщення предметів для отримання нових;
  • виконання прохань місцевих жителів;
  • ігрова карта з рівнями;
  • заробіток монет для добрих справ;
  • завдання з різним об'ємом винагород.

Аркадна головоломка відмінно доповнюється ідеями комбінування з популярного проекту 2048, з нотами стратегії і трохи ферми. З'єднувальним фактором в солянці жанрів служить пригодницька сюжетна лінія. Мальоване графічне оформлення робить гру ще більш ефектною, атмосфера придуманої розробниками історії захоплює і надихають. Початковий інструктаж трохи нудний, але, коли гравцеві дається право приймати самостійні рішення, відразу з'являються азарт і грандіозні плани. Усувайте несправедливість в знаменитому лісі, і розминайте мізки із задоволенням!


Реклама

завантажити Robin Hood Legends 2.0.9 для LG L35

Нове в цій версії
Come join Robin on her latest adventures!

Trouble in Sherwood Forest? Contact us at: https://www.bigfishgames.com/help/robinhoodlegends
Загальна інформація
версія 2.0.9 (1112)
дата завантаження 2019-12-22 12:44
Розмір 75.72 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/20 12:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |