Bash Arena - 3v3 Online Team Battles Game
0 (0)

Bash Arena - 3v3 Online Team Battles Game

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Bash Arena - 3v3 Online Team Battles Game - це строкатий екшен, в якому потрібно боротися онлайн в колективах по три персонажа, шукати скрині з золотом і наповнювати величезну скарбничку.

Гравець формує нову команду з двома приятелями, кожен управляє окремою яскравою особистістю, але мета у тріо єдина - знайти на арені скрині, відкрити їх і наповнити монетами неймовірно велику скарбничку. Завдання здається простий, але протиборче команда буде заважати виконанню завдання, провокувати бійки, вести себе агресивно. Тому акценти уваги доведеться змістити на боротьбу з недругами. Дійство на майданчику триває близько шести хвилин, потрібно встигнути реалізувати задумане до закінчення часу, щоб не поповнити список тих, хто програв.

Серед героїв є здичавіла дівчина, що тримає в руках величезний окіст вагою в половину себе. Вона жваво бігає по арені і б'є оточуючих палицею (предмет тримає в іншій руці). Схиблений на хімії старий вчений постійно метається зі своєю колбою. Екстравагантна медсестра норовить кожному противнику зробити укол, а фокусник постійно тримає в руках карти.

Користувач вибирає персонажа, чекає поки до гри підключиться ще п'ятеро гравців, починає швидке дослідження яскравою локації в пошуках коштовностей. Вороги відволікають, час тікає, потрібно встигнути і монети зібрати і чужинців знешкодити. Пізніше за монети можна купити поліпшення бойових здібностей, зброю і скіни, що дозволяють додати родзинку в зовнішність героя.

Відмінні риси гри Bash Arena:

  • боротьба з іншими користувачами в реальному часі;
  • команди по три персонажа;
  • придбання додаткових умінь;
  • пошук золота на арені;
  • розблокування крутих героїв.

Барвистий екшен з помітним оформленням локацій миттєво привертає гравців. Чіткий інструктаж допомагає оперативно засвоїти принципи управління і цілі. Герої з унікальними характерами і неповторною стилістикою поведінки викликають посмішку, дозволяють кожному знайти свого шукача коштовностей. Фанатам швидких самостійних бойових дій без автоматики обов'язково рекомендуємо спробувати Bash Arena, особливо якщо вас приваблює командна робота і необхідність ретельної координації маневрів.


Реклама

Bash Arena - 3v3 Online Team Battles Game для LG L35

Усі додатки Pixion Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/20 10:29
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |