Puzzle Combat
0.8 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Puzzle Combat - це цікавий проект «три в ряд», в якому доведеться стріляти по антагоністів і бойовій техніці, зміцнювати військову базу, тренувати героїв.


Гравцеві дістається кілька солдатів. Вони повинні трощити конкретні об'єкти, ворогів, автомобілі та інші цілі, розміщені у верхній третині екрану. Дві третини поля займає таблиця з 35 блискучими елементами різних видів, розподіленими по 7 штук в одному ряду. Кожна різновид фігур відноситься до певного персонажа. Якщо вдається зібрати поруч три або більше однотипних фігур вертикально / горизонтально - здійснюється атака, рівень енергії противників зменшується. Кілька послідовних атак утворюють комбо, дають додаткові бонуси. Завдання полягає в оперативному знищення ворога, нанесенні йому ударів шляхом вирішення логічної головоломки.


Вдалі стратегії дозволяють розблокувати апгрейди для персонажів. Гранати, вибухівка, автомати, ракети і маса іншої зброї надається підопічним гравця для підвищення ефективності атак. Після проходження декількох етапів будуть доступні нові солдати, більш просунуті. Кількість новачків постійно зростає за умови якісного ведення бойових дій. Крім тренувань і нападу варто виділяти час на будівництво і удосконалення бази, в якій бійці тренуються, відпочивають і приймають стратегічні рішення.


Відмінні риси гри Puzzle Combat:

  • комбінування елементів по три і більше;
  • поповнення загону бійців;
  • унікальні здібності кожного героя;
  • розвиток навичок персонажів;
  • вражаючий арсенал зброї.

Противник не завжди діє, він може наносити удари у і знижувати рівень потужності солдатів. Тому при вирішенні головоломок швидкість також пріоритетна. Головне в поспіху самостійно не створити команді тупикову завдання, щоб не довелося проходити рівень заново. Очищаючі частина майданчика вибухові бустери дають надію навіть в патових ситуаціях. Барвистий проект має чітку і нескладну сюжетну лінію, в проміжку між виконанням місій герої багато спілкуються, ведуть діалоги. Войовниче звуковий супровід гарантує потрібний настрій, а боси змушують напружитися і сконцентруватися тих, хто посмів відволіктися. Наведіть свою команду до перемоги над ворогом!


Реклама

завантажити Puzzle Combat 35.0.2 для LG L35

Нове в цій версії
Various bug fixes and smaller improvements.
Загальна інформація
версія 35.0.2 (641)
дата завантаження 2021-09-15 13:54
Розмір 129.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
0.76★ 15.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/19 12:26
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |