Heroes 5
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Heroes 5 - це цікавий рольової проект, в якому потрібно створювати загін з аніме-героїв, прокачувати їх і спільно захищати землі від ворогів з дивними зовнішнім виглядом.

На старті гравець управляє одним персонажем, що вивчають території чарівної Рузіі. По дорозі він зустрічає інших особистостей, захоплених великими збройними грибами, комахами або іншими негативними героями. Після початку бою представники кожної сторони по черзі наносять удари, необхідно знищити антагоністів і звільнити заручника, миттєво примикає до загону рятівника. Серед новачків будуть нападники, які утримують атаку, що забезпечують підкріплення і підтримку. Кожен вид воїнів володіє особливими можливостями, які потрібно розвивати користувачеві. Бонуси і апгрейди підопічні частково заробляють самі, головне виконати правильний обмін подбати про своєчасне застосування талантів.

Періодично вороги нападають з наміром привласнити ділянки чудовою чужій території. Знадобиться мобілізація всіх, кого раніше вдалося додати в колекцію. Якщо битви з штучним інтелектом здаються нудними, можна включити режим бою з справжніми гравцями. Тоді персонажами протистоїть загону буде керувати такою ж гравець і ситуація розжарюється до межі. Більш активні командири не чекають нападу від інших команд, атакують першими. Але навіть під час атаки важливо подбати про якісну захист і здібностях персонажів, що стоять в тилу. Раптова сила протидії не повинна порушити плани.

Відмінні риси гри Heroes 5:

  • персонажі з різних призначенням;
  • апгрейд навичок підопічних;
  • вивчення території фантастичного лісу;
  • захист своїх володінь;
  • можливість онлайн-битв з іншими гравцями.

Спочатку світ Рузіі вражає графічним оформленням і красою локацій. Яскрава зовнішність персонажів також привертає увагу, їх дії під час боїв супроводжуються симпатичною анімацією, поліпшення можуть з'являтися раптово прямо в процесі бою, але завжди виявляються дуже потрібними. За діалогам можна вибудувати цікаву сюжетну лінію, зануритися в фентезі-атмосферу. Зберіть колекцію ідеальних воїнів!


Реклама

Heroes 5 для LG L35

Усі додатки SKYWALK на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/18 12:20
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |