Star Forces
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Star Forces - це яскравий космічний шутер, в якому має бути брати участь в міжзоряних баталіях, керувати зорельотом, виконувати завдання з підвищеними ризиками.


Гравцеві дістається простий штурмовик, слабкий, але прийнятний для участі в перших битвах. За ефектні маневри, вдалі тактичні рішення і продуктивні атаки можна отримати різні нагороди і бонуси. Вони дозволяють розблокувати широкий спектр поліпшень, включаючи космічне озброєння, елементи екіпіровки і апгрейд характеристик бойової машини. Прискорення перезарядки, точність і дальність прицілу, масштаби можливого шкоди противника і інші дрібниці здатні глобально трансформувати зореліт. Пілотові, який довів свій професіоналізм, доступні нові кораблі (до 30 варіацій з 6 класів).


На надважких бойових судах захист крутіше, можливостей нападу більше, потрібно тільки неабияк попрацювати, щоб заслужити статус капітана подібного механізму. Виконує складні місій крім зусилля часто вимагає підтримки колег. Іншими кораблями управляють такі ж користувачі з різних куточків планети, з ними можна не тільки вступати в сутички, але і об'єднуватися, створювати флотилії і будувати плани по ураженню великих цілей. Загальний чат також передбачений розробником, там можна обговорити всі нюанси і просто поспілкуватися з приємними людьми.


Відмінні риси гри Star Forces:

  • битви з реальними користувачами;
  • об'єднання з однодумцями;
  • 6 типів і 30 моделей доступних кораблів;
  • більше 100 параметрів для вдосконалення флоту;
  • небезпечні місії.

Час на кожну битву обмежується, краще поквапитися і перемогти завчасно. Опонентам властива висока активність, в динаміці подій вирішальними можуть виявитися секунди з вдалим тактичним ходом. Важливо забути про розслаблення і постійно тримати удар. Чудова тривимірна графіка гарантує вражаюче подорож в космічному просторі, анімаційні ефекти підсилюють естетику. Можливості апгрейда дозволяють створити унікальний космічний апарат з дивовижними комбінаціями характеристик. Приготуйтеся до незабутніх битв в космосі!


Реклама

завантажити Star Forces 0.0.83 для LG L35

Нове в цій версії
new battle interface
new ships
new weapons
new game
Загальна інформація
версія 0.0.83 (83)
дата завантаження 2019-10-15 18:19
Розмір 27.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/18 10:17
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |