Heart Of The Drow
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Heart Of The Drow - це цікава аркадна головоломка, в якій потрібно атакувати флегматичних, але дуже потужних монстрів в казковому лісі. Об'єднуйте схожі осередки для нападу!

Ігрове поле умовно розділене навпіл. На верхній частині стоїть величезний монстр, безтурботний і спокійний. Гравець приходить в ліс заради знищення подібних особин. У нижній зоні розміщені шестикутні осередки в шість рядів. Кожна фігура або порожня, або містить певне числове значення. Однорідні елементи ставляться поруч, якщо чотири стільники мають ідентичні показники, вони об'єднуються в атакуючий фрагмент, ударяющий по противнику. У нижній частині заповненої залишається тільки одна комірка з колишніх чотирьох, число в ній збільшується в чотири рази щодо колишніх елементів.

Якщо процес переміщення деталей не завершився об'єднанням - на майданчику з'являються нові числа, вільного місця стає менше. Переміщати стільники можна тільки по порожньому простору. Якщо рух заблоковано, миле комаха миттєво повідомить гравця про це, інформація з'явиться в центрі екрана, між чудовиськом і майданчиком з осередками. На зворотному боці шестикутників з числами намальовані різні персонажі, саме їх силами здійснюється атака в цьому нетривіальною геймплее.

Відмінні риси гри Heart Of The Drow:

  • логічні ребуси;
  • казкові противники;
  • атака монстрів шляхом з'єднання осередків;
  • чарівні апгрейди і чаклунство;
  • зустрічі з моторошними босами.

Проста мальована графіка заворожує і дивно комбінується з хитрим сюжетом. Користувач буде зустрічатися з сильними і слабкими героями, знайомитися з природою забутого всіма місця. Знадобиться стратегічне мислення і терпіння, щоб уникнути зайвих дій і запобігти закупорку всіх шестикутних фрагментів. Якщо одне об'єднання провокує кілька ударів (новостворені елементи також миттєво з'єднуються), то виникає комбо, атакуючий отримує бонуси за ефективну і продуману тактику. Спробуйте вбити ворогів і врятувати зачарованих персонажів!


Реклама

завантажити Heart Of The Drow 2.1.4 для LG L35

Нове в цій версії
- New Props
- Fixed Bugs
Загальна інформація
версія 2.1.4 (7)
дата завантаження 2019-10-14 18:24
Розмір 14.48 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/16 12:20
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |