Young Sherlock
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Young Sherlock - це історія про юного детектива, якому судилося стати легендою. Хлопець вирішує головоломки формату «три в ряд», знайомиться з Лондоном, вирішує перші складні справи.


Брат запрошує молодого Шерлока в британську столицю, де буде оптимальна атмосфера для розвитку його таланту. Персонажу потрібно освоїтися на новому місці, завести багато знайомств, почати розслідування перших дивних історій в професійній практиці. У сюжетної лінії багато нюансів, необхідно уважно стежити за роздумами героя, вникати в його розповіді. Подорож передбачає вивчення міста, розблокування численних локацій, барвистих і оригінальних місць.


Пригодницький квест стане фоном для основного завдання - вирішення ребусів по додаванню подібних елементів в ряд. При обмеженому числі доступних ходів потрібно зібрати певну кількість конкретного виду каменів або досягти іншої зазначеної мети. Наведіть скарби місцями, щоб швидше об'єднати ідентичні. Вони вибухнуть і звільнять простір для нових, змінюють пропорції каменів на ділянці. Іноді на горизонті з'являються бомби і бустери - провісники більш масштабного вибуху, після якого оновиться більше половини майданчика.


Відмінні риси гри Young Sherlock:

  • складання елементів по три і більше в одному ряду;
  • бустери, бомби, інші додатки;
  • прикольний невеликий вихованець в ролі напарника;
  • зустрічі з різноманітними персонажами;
  • хитромудра сюжетна лінія.

Молодий детектив мотивується не тільки бажанням викриття майже містичних сценаріїв, його інтерес підігрівають матеріальні нагороди. Можливість великого заробітку надихає краще літератури і музики. Чотириногий друг завжди готовий допомагати, він дійсно буває корисний. Барвиста графіка, різноманітність локацій і шлейф пригод між рішенням стандартних ребусів змушує надовго захопитися ігровим процесом. Розкриття справ вимагає кмітливості та регулярного мозкового штурму. Влаштуйте цікаву тренування мозку під час подорожі в оповитих туманом місто!


Реклама

Young Sherlock для LG L35

Усі додатки Innim Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/14 12:37
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |