Infinite Fire: Earth Doom
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Infinite Fire: Earth Doom - це міжпланетний екшен, в якому люди шукають нове місце для поселення і захищаються від ворожих інопланетян, жорстоких і бризкають отрутою.


Люди руйнували природу і бездумно витрачали її ресурси, кілька століть виявилося досить, щоб завдати нашій планеті непоправної шкоди. Постало питання про зміну території проживання, переїзд всередині галактики. Створюється особливе агентство, співробітники якого повинні знайти гідну альтернативу для людей. Гравець управляє одним із співробітників цієї організації. Разом з колегами він відправляється в небезпечну подорож, знаходить відповідне небесне тіло. Сприятливу обстановку порушують лише місцеві істоти, категорично налаштовані проти раптово прилетіли землян. Їх можна зрозуміти, але інші характеристики нової місцевості настільки зручніше, що агенти приймають рішення знищити інопланетян.


Доводиться багато стріляти, користуватися футуристичним зброєю, щоб знищувати гігантських роботизованих комах. В нерівній боротьбі величезні жуки бризкаються отрутою, єдиний захист від цієї речовини - прокачаних екіпірування. Ефективна боротьба відкриває доступ до різноманітних поліпшень, ігнорування нових можливостей призведе персонажа до загибелі. Кожен рівень має на увазі дозу місій, випробувань і протистояння постійним атакам стривожених жуків.


Відмінні риси гри Infinite Fire: Earth Doom:

  • немає змоги вибирати героя;
  • інноваційне зброю;
  • битви з гігантськими жуками;
  • апгрейд екіпіровки, інструментів захисту і нападу;
  • завдання планетарних масштабів.

Поєднання ролевика, екшену і стратегічних планувань в геймплеї створюють унікальний формат гри. Насичене яскравими фарбами графічне оформлення і якісна анімація дають відмінну візуалізацію сюжетної лінії. Гідна фізика надає додаткову гостроту відчуттів. Необхідність приймати рішення за все населення вмираючої Землі змушує відчувати величезну відповідальність при виконанні різних місій. Проходьте всі рівні, щоб максимально глибоко оцінити ситуацію, а потім дайте чіткий і розгорнуту відповідь на питання про доцільність переселення людства.


Реклама

Infinite Fire: Earth Doom для LG L35

Усі додатки ZD joys на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/14 10:32
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |