Dungeon Break
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dungeon Break - це вражаючий екшен, в якому міньйон повстають проти лордів, намагаються вибратися з підземелля, обходячи раніше розставлені пастки.


Тихі слуги, беззаперечно виконують дивні вказівки лордів, усвідомлюють, що їх зовсім не цінують. Зникає мотивація продовжувати існування в тому ж форматі і підопічні прагнуть вийти з підземелля на свободу. Вони готові протистояти начальству і навіть битися за право на зміну сценарію. Гравець управляє одним з таких слуг, допомагає Міньйон в боротьбі з несправедливістю. Основне завдання полягає в обстрілі лордів і їх помічників.


Майданчик видно користувачеві зверху, на ній багато доріг і розвилок. Персонаж проходить на квадратний ділянку і безцеремонно знищує супротивників, які раптом з'являються з усіх боків. Великим потужним особинам допомагають дрібні тварини, на них доводиться витрачати певну частину енергії. Перехід на наступний квадрат можливий тільки після очищення поточної майданчика. Деякі зони радують скринями, апгрейдами функціоналу і більш ефективними видами зброї. Буде час спокійно вибрати бажане поліпшення, а після продовжити вивчення підземелля, що неминуче призведе до зустрічі з новими ворогами.


У процесі боротьби з механізованими лордами варто уважно стежити за навколишнім середовищем. Поруч можуть бути глобальні перешкоди, частина пасток була розставлена ​​самим міньйон незадовго до його повстання. Прокляте керівництво продумало багато моментів, навіть спроби втечі підлеглих не стали сюрпризом, хоча здорово зіпсували настрій.


Відмінні риси гри Dungeon Break:

  • пошук виходу з небезпечного підземелля;
  • керівництво в сказі;
  • широкий вибір зброї;
  • раптова поява антагоністів;
  • бої з грізними босами.

Розробники екшену пропонують нестандартний сценарій, користувач грає борця з системою, а не творця системи. Прикольне графічне оформлення і огляд зверху приправлені бадьорою закадрового мелодією для мотивації активних дій. Часті зіткнення з опонентами і динамічна ситуація змушують постійно бути готовим до нових сутичок. Якщо хтось розслабиться - боси відразу доведуть непродуктивність такого поведінки. Знайдіть вихід серед поставлених раніше пасток!


Реклама

завантажити Dungeon Break 1.0.8 для LG L35

Нове в цій версії
New Devil - Hollow Jack
10/24 - 11/7 34% off on Hollow Jack!
Загальна інформація
версія 1.0.8 (21)
дата завантаження 2019-10-26 22:46
Розмір 70.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/13 12:36
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |