Color Defense - Tower Defense TD
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Color Defense - Tower Defense TD - це оригінальна стратегія про захист реактора від груп нападників. Розставляйте захисна зброя уздовж дороги і знищуйте тих, хто йде до потаємного.

На чорному тлі перед гравцем з'являється відрізок шляху сірого кольору. Один край призначений для входу супротивників, на другому варто яскрава вогненна реактор. Користувач розміщує гармати самостійно, доступний перелік знарядь відображається в нижній частині екрана. Нюанс: на сірій смузі механізми стояти не повинні, тільки по сторонам. Через це сам процес переміщення кулястих гармат викликає незручності, доводиться іноді вести пальцем навколо дороги, крізь зону потенційного руху антагоністів їх не пронести.

Незначна кількість варіантів знарядь компенсується багаторазової можливістю апгрейда елементів. Після завершення попередніх розстановок можна починати гру. Закадровий голос чемно попередить про наближення хвилі ворогів (різнокольорових геометричних фігур). Вони просуваються глибше, якщо виживають після обстрілів. В процесі може з'ясуватися, що необхідно ще кілька гармат на конкретних ділянках. Благо подібне доповнення можливо під час проходження рівня. Чужинці приходять поетапно, голос завжди повідомляє про наступної групи антагоністів.

Відмінні риси гри Color Defense:

  • геометричні фігури в ролі супротивників;
  • кілька видів зброї;
  • довільна розстановка гармат по локації;
  • апгрейд захисту;
  • ускладнення маршрутів на майданчиках.

На мінімалістському темному полотні неонові знаряддя виглядають дуже ефектно. Візуалізація стрільби також викликає захоплення, у кожного елемента свій стиль і принцип поразки ворожих особин. Розробник McPeppergames зробив сильний акцент на анімації, робота гармат після поліпшення більше схожа на барвисте подання та створення абстрактної картини неоновими відтінками. Нетиповий геймплей привертає, звуковий супровід доповнює яскраву історію на чисто чорному екрані. Сформуйте свій алгоритм захисту реактора від недружелюбно налаштованих кольорових фігур!


Реклама

завантажити Color Defense - Tower Defense TD 4.3 для LG L35

Нове в цій версії
New:
+ We have optimized some of the game features!
+ We have reworked the back button functionality!
+ We have redesigned the rate game popup!

Please rate Color Defense in the Google Play Store. This helps us continue to work on new content and updates in the future.

Thank you!

Your McPeppergames team
www.ColorDefense.de
Загальна інформація
версія 4.3 (58)
дата завантаження 2021-02-08 22:14
Розмір 65.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/13 10:31
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |