Castle Siege
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Castle Siege - це яскравий PvP-екшен, в якому потрібно колекціонувати карти, збирати потужне військо руйнувати вежі противника в небезпечних трихвилинних боях.

На лівому краю майданчика розташована військова база гравця з кількома вежами. На протилежному боці стоїть аналогічне спорудження опонента. Кожен відправляє юнітів до ворожих будівель по одній з трьох доріг, ставить перед підопічними завдання на знищення основної вишки. Сутичка триває три хвилини, якщо за цей час не вдається розкришити центральне спорудження, тоді після фінішу розраховується рівень нанесеного шкоди, тим, хто програв стане той, чиї володіння постраждали більше.

Переможцю дістаються скрині з коштовностями, балами честі, монетами, апгрейдами і сильнішими картами. Якщо гравець складається в альянсі, йому доступна опція обміну карт з союзниками. Чим більше колекція, тим оригінальніше може бути стратегія. Створення свого альянсу підійде тим, хто має намір об'єднувати під своїм крилом, а не ставати частиною чужої команди.

Досвідченим користувачам відкриваються інші царства з крутими героями і вражаючими навичками. Якщо одному бійцеві вдалося подолати частину дороги, наступний може стартувати вже з середини дистанції. Це дає деякі переваги і змушує стежити за тим, щоб чужинці не встигли наблизитися.

Відмінні риси гри Castle Siege:

  • онлайн-битви з арміями реальних користувачів;
  • формування альянсу або приєднання до існуючих;
  • колекціонування карт, обмін з союзниками;
  • 5 царств з різними персонажами;
  • скрині з бонусами.

Екшен радує барвистою графікою, різноманіттям персонажів і можливістю боротися з рівними. Розблокування кожного царства можлива тільки після досягнення певних результатів, сили супротивників завжди співмірні, але стратегії можуть кардинально відрізнятися. Рішення про поліпшення героїв гравець приймає самостійно, аналізує які навички будуть корисніше для індивідуалізованої тактики. Створіть переможне військо зі своєї колекції!


Реклама

Castle Siege для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/12 10:50
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |