Dragon Cloud
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dragon Cloud - це цікавий ролевик, в якому три персонажі вивчають літаючі острови і підземелля, б'ються з монстрами і босами, користуються силами стихій.


Витають в повітрі острова повні таємниць і загадок, тріо сміливців прагне дізнатися про них більше. Кращим транспортним засобом в обставинах, що склалися стає дракон, тому друзі сідлають великих ящірок і летять оглядати найближчі території. Поверхня ділянок суші радує естетичними ландшафтами, в підземеллях захоплюватися красою колись: злісні монстри намагаються знищити загін наївних героїв.


Доведеться вступати в бій, попередньо розраховуючи можливості обох сторін. Кожен герой має незвичайні навички. Важливо правильно комбінувати зусилля підопічних, щоб вони зуміли проявити себе з сильної сторони. Додатково потрібен аналіз характеристик монстра - стихія впливає на його здібності, і якщо передбачити тактику дій ворога, то перевага буде на боці прорахувати ходи, навіть коли сили несумірні. Автоматична система бійки дозволяє прораховувати все наперед, а в момент сутички аналізувати правильність розрахунків і захоплюватися ефектністю відбувається, споглядати чудові комбо.


Відпочинок після перемоги над чудовиськами не плануйте, попереду чекають великі боси, знову потрібно боротися, вбивати жорстокого противника. Бонусом за якісну очистку територій будуть скарби і нові персонажі, доступні для формування більш сильного загону.


Відмінні риси гри Dragon Cloud:

  • 3 героя з унікальними здібностями;
  • дослідження околиць верхи на драконах;
  • вплив стихій на характеристики монстрів;
  • дорогоцінні знахідки в підземеллях;
  • розблокування нових підопічних.

Екшен з фантастичною стилістикою занурює в сюжетну лінію, змушує зануритися в казкову атмосферу. Діалоги і регулярні підказки дають можливість прискорити прийняття рішень, діяти сміливо і підтримувати високу активність. Якісне графічне оформлення приносить візуальне задоволення. Оновлення загону і поява нових навичок дає широкі можливості для вдосконалення стратегії бою. Доведіть свою перевагу в зоні висять на хмарах островів!


Реклама

завантажити Dragon Cloud 1.0.10 для LG L35

Нове в цій версії
- Add status
Confusion and Fear have been added.
Updated in the game guide.
- Legendary dedicated Weapon
Dedicated weapons have high abilities and additional features.
You can get it where you can get legendary equipment.
- Fixed other bugs
Загальна інформація
версія 1.0.10 (25)
дата завантаження 2019-10-08 14:44
Розмір 27.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки vaan на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/10 12:43
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |