Hotel Mania
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hotel Mania - це приємна аркада про переміщення клієнтів п'ятиповерхової готелі на ліфті. Персонажі поспішають і вимагають уваги, їх очікування не повинно затягуватися.

Гравець бере на себе відповідальність за доставку постояльців на конкретний поверх (цифра видно в думках гостя). Ліфт рухається тільки вгору / вниз, принципи управління освоюються миттєво. Головною метою буде своєчасне переміщення клієнтів, з мінімізацією ризику формування черги. Запити у всіх різні, важливо постійно продумувати схему переміщення героїв з оптимізацією витрат часу. Продуктивна діяльність приносить золоті монети для апгрейда дизайну готелю і розблокування кількох десятків інтер'єрів на вибір. Якщо на якомусь поверсі виникає велика черга - гра завершується.

У клієнтів різні настрої і вимоги, ускладнюють ситуацію специфічні персонажі, здатні тимчасово поміняти правила. Не дивуйтеся, якщо казковий герой погасить світло на різних ділянках готелю, змінить напрямок руху ліфта при кліці на звичні клавіші. Також можливі інші капості, через які іншим гостям чекати трансферу доведеться довше. Керуючому підйомної машини необхідно зберігати спокій при форс-мажорів, розставляти пріоритети так, щоб фантастичні постояльці залишалися задоволені. Процес оформлення кімнат дозволяє трохи відпочити від динамічного праці, відволіктися перед поверненням до основного обов'язку.

Відмінні риси гри Hotel Mania:

  • різноманітні герої;
  • великий потік народу;
  • необхідність швидко приймати рішення;
  • монети для оновлень;
  • варіації дизайну інтер'єру.

Аркада з простою графікою дивує особливою атмосферою на кожному поверсі і численними видами клієнтів. Відсутність таймерів не стане приводом для розслаблення, оскільки вимогливі постояльці хочуть отримати все зараз. Більше трьох особин в ліфті не поміститься, приїзд на поверх з натовпом не завжди вирішує проблему. Монети, бонуси і відображення підвищення кваліфікації надають впевненості, змушують геть забути про паніку. Протримаєтеся на посаді керуючого підйомним механізмом якомога довше!


Реклама

завантажити Hotel Mania 1.00.17 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.00.17 (10017)
дата завантаження 2019-10-08 04:17
Розмір 49.21 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Playlab на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/08 11:46
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |