Lost Chickrin
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Lost Chickrin - це симпатична японська головоломка, в якій курча бродить по нерівній місцевості і прагне дістатися до заповітного пера по тернистому шляху з перешкодами.

Гравець потрапляє на тривимірну майданчик, де гуляє жовтий пернатий герой. Йому потрібно дійти до точки з білим блискучим пером, однак прямий шлях до мети відсутній. У деяких місцях розміщені допоміжні сходи, по ним можна дертися на певний поверх головоломки, або спускатися нижче. Герой не вміє літати, тому потрібно шукати спосіб пересування по поверхні без різких обривів. Додатково присутні кам'яні куби, схожі на гральні кістки. Їх можна рухати, щоб дозволити курчаті дійти дістатися до далеких точок локації. Шляхом зміщення кількох кубів можна вибудувати бажану дорогу і привести підопічного до головного призу рівня.

Після рішення одного завдання герой відразу потрапляє на іншу, що вимагає більш оригінальних підходів для успішної розв'язки. Ділянка з підвищеннями і западинами можна крутити і розглядати з різних сторін. Курча буде терпляче чекати, поки його не надішлють до будь-який бік, а якщо хід здасться користувачеві невдалим, можна попросити пташеня повернутися на попередню точку. Будь-яке переміщення жовтий персонаж сприймає з безмежною радістю і часткою захоплення. Він досить пищить і махає крилами в знак подяки.

Відмінні риси гри Lost Chickrin:

  • 50 неординарних головоломок;
  • великі камені і інші перешкоди;
  • можливість змінювати кут огляду;
  • зустрічі з монстрами і іншими ворогами;
  • переміщення кубів для вибудовування дороги.

Проста графіка і невигадливий сюжет дозволяють сконцентруватися на суті логічних загадок. Ускладнення завдань, перешкоди і різноманітна живність як ворогів не дають застосовувати однотипні рішення від рівня до рівня. Мила закадровий мелодія розслабляє, відсутність таймера виключає поспіх. Перед грою користувачеві пропонується коротке ознайомлення з принципами управління птахом. При попаданні в глухий кут можна почати проходження того ж сценарію заново. Бажають потренувати мозок неодмінно повинні спробувати цю головоломку, тут є над чим поміркувати!


Реклама

завантажити Lost Chickrin 1.15 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.15 (7)
дата завантаження 2019-10-07 10:11
Розмір 44.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Chickrin Lab на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/07 11:56
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |