Space Gunner: Retro Alien Invader
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Space Gunner: Retro Alien Invader - це цікавий космо-шутер, в якому потрібно досліджувати різні планети, знищувати інопланетян для мінімізації глобальних загроз.


У двадцять другому столітті люди активно вивчали космос і виявили багато інопланетних цивілізацій, вороже налаштованих до людства. Щоб уникнути захоплення Землі чужинцями була створена спеціальна організація. Її члени мали доступ до дуже сучасному зброї і вміли вести бої в космічному просторі. Роль одного з представників такої організації дістається гравцеві. У вертикальному проект він стрімко летить назустріч натовпам ворогів. Кожен противник має свій запас енергії, візуально можна спостерігати за тим, як він слабшає в процесі сутички.

Новий рівень - окрема планета зі своїми різновидами персонажів. Частина противників просто рухається назустріч, їх можна розстріляти або обійти. Інші метають вогненні кулі, ракети та інші предмети, від яких потрібно своєчасно ухилятися. Боси мають властивість переслідувати тих, хто посмів стояти біля них на шляху.

Боротьба з величезним монстром обіцяє велика витрата енергії, витрату сил і боєприпасів, але після перемоги можна зібрати ціле поле золотих монет і переміщуватися в наступне пригода. За знищення звичайних ворогів монет дається менше, проте гарантія винагороди за працю присутній. Зароблене можна витрачати на вдосконалення зброї, придбання високотехнологічних пристроїв, поліпшення здібностей персонажа.

Відмінні риси гри Space Gunner:

  • боротьба з представниками різних цивілізацій;
  • апгрейд персонажа;
  • підбір монет та інших бонусів;
  • покупка поліпшеного зброї;
  • зустрічі з босами перед завершенням рівня.

Піксельна графіка і оформлення в стилі минулого століття навіває приємні спогади про перше комп'ютерних іграх. Користувач швидко проходить пробний рівень для освоєння принципів управління підопічним, після чого починається динамічний пригода, нескінченні сутички з противниками і набір численних бонусів. Короткі ігрові глави дозволяють відволікатися від проблем навіть на пару хвилин, а потім переривати космічне дійство до наступного зручного моменту. Почніть міжгалактичний пригода прямо зараз!


Реклама

завантажити Space Gunner: Retro Alien Invader 0.1.12 для LG L35

Нове в цій версії
The game's last release, the game's production team disbanded because of financial exhaustion.
Thank you for playing this game! <3 :">
Загальна інформація
версія 0.1.12 (112)
дата завантаження 2020-09-10 15:34
Розмір 22.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/07 09:51
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |