Flippy Kicks
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Flippy Kicks - це симпатична казуалки, в якій потрібно підкидати взуття, щоб вона долинала до певних елементів інтер'єру. Приземлення на підлогу вкрай небажані.

Гравець потрапляє в магазин з великим асортиментом черевик різних моделей. У примірювальну потрапити не вдасться, зате можна буде похуліганити, зайнятися розкиданням взуття. Важливо навчитися прицілюватися, щоб потрапляти на конкретно зазначену площину. Це може бути полку, тумба, комод, будь рухомий або нерухомий об'єкт з плоскою горизонтальною поверхнею. У магазині використовується стилістика конструктора Лего, тому не варто дивуватися дивним цілям на кшталт голови когось із молодят, які стоять в обнімку на вітрині.

Кожен рівень має на увазі досягнення кількох цілей, проходження дистанції. У верхній зоні екрану вказується номер рівня, кількість використаних спроб для поточного перешкоди, число нагород, отриманих в процесі. Хороші кидки відкривають доступ до нових черевиків, можна зібрати колекцію з усіх запропонованих торговою точкою моделей. Також користувачеві даються унікальні здібності, можливість виконання трюків для досягнення майданчиків, які не досяжних за допомогою простих кидків.

Якщо перша спроба виявилася безуспішною, можна повторити дію багато разів, поки результат не буде досягнутий. Принципово щоб після польоту взуття впала на потрібну площину саме на підошву, падіння на бік або на верхню частину не зараховується як перемога.

Відмінні риси гри Flippy Kicks:

  • розблокування багатьох типів взуття;
  • повторні спроби при невдалому кидку;
  • мотиваційні елементи та винагороди;
  • подолання перешкод в польоті;
  • можливість розповідати друзям про успіхи.

Аркада радує легкістю управління, цікавою реалізацією фізики польоту і падіння. Родзинки додає стиль конструктора, прикольне графічне оформлення. Різноманітність перешкод і точок приземлення постійно викликає посмішку, а можливість зібрати всі види черевик змушує розвиватися, переходити на рівні вище. Якщо виникає бажання кидатися тапками - завантажуйте гру і реалізуйте задумане в повній мірі!


Реклама

завантажити Flippy Kicks 1.0 для LG L35

Нове в цій версії
So you've heard that shoes always land sole down. You wanna test that out? Get ready for the UNIQUE shoe experience. Give your new kicks the love they deserve! Flip em' anyway you want and land them on their sole! Find your true SOLEMATE in Flippy Kicks!

- 3D Kick Flipping Action
- Level Based and Endless Modes!
- Find your Solemate! Collect them all!
Загальна інформація
версія 1.0 (200009)
дата завантаження 2019-10-05 10:26
Розмір 36.92 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/06 12:24
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |