Jurigan - Horror The Game
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Jurigan - Horror The Game - лоскотливий нерви ужастик, в якому герой стикається з містичними загадками, шукає паролі, відновлює сюжет з уривків кошмарного сну.

Вірус жаби спочатку придуманий як елемент лікарського засобу. Неправильне використання екстракту деякими людьми призвело до спалаху моторошною епідемії. Чума поширювалася запаморочливими темпами і наздогнала персонажа, керованого гравцем. Його сни стали жахливими, ситуації з сновидінь запам'ятовуються маленькими епізодами. У цьому стані хворий незрозумілим чином переміщуватися в темний і навіває жах будинок. Твердження, що герой в похмурій будівлі зовсім один - потворна брехня. Навколо багато звуків, їх повинен хтось відтворювати, нехай навіть представник світу духів або мертвих.

Будинок зберігає багато ребусів з ключами і паролями, послідовна розгадка кожного завдання наблизить до розуміння того, що відбувається навколо. Розробник заплутав сюжетну лінію всіма доступними способами, вирішив для витонченості додати уривки з кошмарних сновидінь хворого. Кілька секунд зі сну можуть виникнути перед очима в будь-який момент часу. Варто ретельно аналізувати кожну що виникла в запаленому мозку інформацію, вона апріорі стає шматочком головоломки для розгадки дивній історії миттєвого поширення вірусу по рідному селі персонажа.

Відмінні риси гри Jurigan:

  • страшні загадки з ключами;
  • ресурси і різні варіанти їх використання;
  • заплутаний сценарій;
  • виготовлення зброї, інших предметів;
  • лякають шматки спогадів.

Підопічний ходить по темних кімнатах і коридорах, шукає різні предмети і вирішує головоломки, намагається зберегти спокій в страхітливій ситуації. Герой може роздобути кілька видів ресурсів і розпорядитися ними на власний розсуд. Також є створення зброї або побутових товарів. Занять багато, але мета чітка - розгадати історію, і зрозуміти, як вийти живим з величезною пастки, де раніше загинуло багато людей. Вірус жаби погіршує стан здоров'я, провокує паніку. Спробуйте прогулятися по дивним будівлі без істерик!


Реклама

завантажити Jurigan - Horror The Game 4.0 для LG L35

Нове в цій версії
-Update chapter version
-Fixed some small bugs
Загальна інформація
версія 4.0 (4)
дата завантаження 2019-10-05 20:25
Розмір 98.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/04 12:41
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |