Restless Dungeon - Roguelike Hack 'n' Slash
0 (0)

Restless Dungeon - Roguelike Hack 'n' Slash

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Restless Dungeon - Roguelike Hack 'n' Slash - це вражаючий екшен, в якому потрібно вивчати підземні території, знищувати супротивників і брати участь в дуелях з босами.

Герой потрапляє в підземеллі, що формується випадковим чином. Основне завдання полягає в убивстві антагоністів, представників різних фантастичних світів. Гобліни, демони, маги, орки і інші малоприємні особистості повинні покинути цей світ. Але спочатку необхідно оббігти значну ділянку підземелля, щоб знайти безцільно снують нечисть. Паралельно рекомендується уважно дослідити локацію, під ногами можуть виявитися корисні предмети з збройового арсеналу. Також велика ймовірність наштовхнутися на додаткові можливості для більш ефектних бійок.

Після нетривалої прогулянки персонаж стикається з декількома ворогами, поодинці вони ходять рідко, в більшості випадків вважають за краще переміщатися групами. Починається жорстока бійня, герою доводиться використовувати найвитонченіші бойові прийоми. Струмені крові утворюють великі калюжі, темно-червоні плями ріжуть око серед сірих відтінків підземелля.

Успішне завершення битви не стає приводом для відпочинку - потрібно рухатися далі, продовжувати дослідження підземелля, шукати поліпшене зброю і отримувати оригінальні навички при вдосконаленні володіння бойовими мистецтвами. Після перемоги над декількома загонами демонів і привидів персонажа чекає зустріч з босами. Їх виділяє особлива жорстокість, сила і непорівнянні з протистояли особою габарити. Укласти таке чудовисько на лопатки можна тільки спритністю і нетиповими комбінаціями здібностей, отриманих раніше.

Відмінні риси гри Restless Dungeon:

  • отримання неординарних навичок;
  • оновлення зброї;
  • огляд зверху;
  • випадкова генерація підземних локацій;
  • боротьба проти величезних босів.

RPG-екшен радує інтуїтивним управлінням, простий і чіткої сюжетною лінією, високою активністю подій. Гідне графічне оформлення доповнює ряд переваг проекту. Серед сокир, мечів, клинків і інших одиниць холодної зброї кожен гравець знайде найбільш зручний інструмент для боротьби з примарами і іншими гоблінами. Якщо хочете захищати королівство в поодинці і боротися з різними фантастичними героями - приєднуйтесь!


Реклама

завантажити Restless Dungeon - Roguelike Hack 'n' Slash 1.20 для LG L35

Нове в цій версії
- balance changes
- Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.20 (42)
дата завантаження 2019-10-05 20:25
Розмір 41.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/04 10:37
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |