Kingdom Adventurers
4.8 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Kingdom Adventurers - це цікава стратегія, в якій потрібно перемогти монстрів, відновити королівство і сформувати нову цивілізацію.

За сюжетом на раніше квітуче королівство напали жорстокі монстри. Через слабку армії захистити населення і землі не вдалося, території швидко захопили. Пройшли століття, нащадки королівської сім'ї вирішили відновити справедливість. Гравцеві дістається роль королівського радника. Необхідно зібрати армію з різних класів солдатів, відправити їх битися з чудовиськами, незаконно привласнили чужі володіння. На рятівника покладені великі надії, його накази готові виконувати військові, чарівники і ще кілька типів персонажів. Комбінуйте доступних героїв, тренуйте їх і випускайте згуртовані загони на битви зі страшними монстрами.

У вільний від військових дій час рекомендується займатися зведенням нових будинків, перетворенням руїн в ефектні і зручні для жителів міста. Крім основних будівель корисно буде розміщувати магазини зброї, солдатам гарантовано знадобиться можливість поновлення арсеналу. Також присутня можливість будівництва готелів, торгових точок з продукцією для будинку. Велика частина земель оповита туманною пеленою, постарайтеся розвіяти її, щоб розвивати більше територій. Вивчення володінь також вимагає часу, уваги радника.

Відмінні риси гри Kingdom Adventurers:

  • кілька класів військових;
  • дослідження земель;
  • сутички з монстрами-загарбниками;
  • будівництво готелів і магазинів;
  • розвиток міст.

Розробник представив цікаве поєднання симулятора з економічної складової і стратегії. Пропорції комбінування жанрів гравець обирає самостійно, після завершення битви можна зануритися в будівництво, а потім повернутися до питань армії, коли виникне бажання воювати. Чіткі підказки і ненав'язливий музичний фон залучають, а глибока сюжетна лінія і діалоги дають ефект повного занурення в казкову атмосферу. Руїни під правлінням монстрів чекають сміливця, який прожене непрошених гостей і створить нову сучасну інфраструктуру!


Реклама

завантажити Kingdom Adventurers 2.2.0 для LG L35

Нове в цій версії
Now available in English, Traditional Chinese, Simplified Chinese and Korean!
Загальна інформація
версія 2.2.0 (220)
дата завантаження 2021-09-15 13:52
Розмір 60.76 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.83★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/02 12:25
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |