Summon Dragons
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Summon Dragons - це казковий ролевик, в якому вам належить колекціонувати драконів, випускати їх на битви для доказу майстерності в сфері дресирування.

Гравець збирає загін магічних створінь, щоб брати участь в боях проти загонів інших дресирувальників. Спочатку тренеру доступний тільки один вид ящірок, якщо з такою мізерною колекцією вдається перемогти в локальних битвах - з'являються опції апгрейда підопічного. Пізніше можна відправитися на пошуки нових бійців, що мають унікальні здібності і великі можливості для вдосконалення навичок. Наступні перемоги розблокують ще кілька порід міфічних тварин, можна буде вибирати представників команди для конкретного бою.

Досвідчені майстри дресури виводять драконів на відомі арени, змагаються з колегами. Складена таблиця лідерів, в яку потрапляють користувачі з найкращими результатами тренування. Битва іменується пригодою, також можна зайнятися пошуком скарбів, в цінні елементи будуть корисні для апгрейда фантастичних ящірок різних порід. Гравця супроводжують міфічні особистості, які розповідають неймовірні історії про острів, на якому відбуваються всі події. Оповідачі також детально пояснюють правила, варіанти дій при певних обставинах.

Відмінні риси гри Summon Dragons:

  • тренування підопічних;
  • боротьба з загонами інших майстрів;
  • нагороди за перемогу в битвах;
  • видобуток коштовностей в підземеллях;
  • розвиток, потрапляння в таблицю лідерів.

Хитромудрий сюжет і зрозумілі цілі допомагають відмінно відпочити любителям міфів і боротьби за участю казкових істот. Нападати потрібно по черзі, якісний удар значно знижує показник енергії противника, про що інформує спеціальна шкала. Різноманітність підопічних і їх оригінальні здібності дозволяють створювати незвичайні загони, виводити згуртовані команди на арену. Перемога - привід для гордості, кожен боєць виражає це почуття як вміє, картина тріумфу незрівнянна. Хороша графіка, приємна закадровий мелодія, своєчасні підказки і загальна атмосфера порадують фанатів жанру. Доведіть свою перевагу в дресурі драконів!


Реклама

Summon Dragons для LG L35

Усі додатки Teng Feng на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/10/01 09:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |