Sausage Ski
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Sausage Ski - це зимовий екшен, в якому відважна сосиска катається по сніжних схилах на скейті, ловить бонуси, об'їжджає перешкоди, стикається зі всякою живністю.

Обожнює спортивні пригоди сосиска (або ковбаса, як вам більше подобається) починає свою подорож під управлінням гравця. Завдання здається простий в перші хвилини: перепони просто об'їжджати, зіткнення з ними небезпеки не несе (лише падіння і пару секунд, щоб оговтатися, продовжити шлях). Пінгвінів зовсім можна штовхати, якщо не вдалося їх об'їхати. Зате монет, клубничек, скринь та інших бонусів маса.

Далі ситуація загострюється: постійного снігу не обіцяли, можна потрапити під метеоритний дощ на спустошеній червоною поверхні (можливо це телепортація на іншу планету). Перешкоди стають небезпечнішими, можна наштовхнутися на смертельні ножі, потрапити під жорна страшно дзижчить механізму, измельчающего абсолютно все. Проходження подібного пекла порадує поверненням на улюблені гори з гарною погодою, але і там катання матиме більше ризиків. До кардинальної зміни обстановки доведеться звикати, через деякий час локація знову перетвориться в скупчення небезпек, подібні епізоди стають своєрідними рівнями, які замінюють типових босів.

Відмінні риси гри Sausage Ski:

  • випадковий набір перешкод;
  • монети та інші бонуси;
  • додаткові можливості від підібраних предметів;
  • стрибки і трюки;
  • переслідують вороги.

Занадто сильні удари, падіння і інші форс-мажори призводять до загибелі сосиски, про що сповіщає виникає на екрані ангел. При повторному старті умови у випадковому порядку змінюються, інші перешкоди і заохочення вносять різноманітність, виключають одноманітність в спортивному пригоді. Крім знаходяться попереду небезпек варто боятися наближення ззаду монстра. Він наздоганяє і вбиває сосиску, якщо подолання дистанції відбувається занадто повільно.

Легке управління, можливість регулювати швидкість і робити трюки дозволяють швидко освоїтися в аркаді. Легка музика, безліч заохочень і підсилень мотивують на постановку нових рекордів. Допоможіть сосиску зробити заїзд на велику дистанцію!


Реклама

завантажити Sausage Ski 1.0.6 для LG L35

Нове в цій версії
Optimized the game
Modified icon
Загальна інформація
версія 1.0.6 (7)
дата завантаження 2019-09-28 13:33
Розмір 52.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/29 12:32
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |