Rise of Mages
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Rise of Mages - це яскрава стратегія, в якій доведеться будувати військові споруди, відбирати солдатів і відправляти їх на поле бою для знищення веж противника.

У проекті створено два ворогуючі табори. Перший складається з гномів, людей і ельфів, які створили громаду або королівство. Друга сторона представлена ​​демонами, орками і ожившими мерцями. У воюючих команд різні пріоритети, несхоже сприйняття світу. Гравець представляє командувача однієї зі сторін, його основні завдання - будівництво / зміцнення веж свого королівства і формування загонів для битви з опонентами, захоплення і руйнування чужих споруд. У реальному часі опонує командою керує такий же користувач, будує стратегію для знищення ваших воїнів і будівель.

На початкових етапах дається мало карт-солдат, але їх правильне комбінування може принести перемоги в окремих боях. Після виграшу розкриваються додаткові карти і нові ресурси, що дозволяють будувати найміцніші башти, вівтарі, храми, навіть інститути магії. Для оперативності виконання робіт можна найняти фахівців з дружніх племен. Будівництво - лише окремий аспект, основна перевага перемог в отриманні більш ефективних персонажів, які доповнюють стандартні війська. Досвідчені командири здатні використовувати особливі заклинання для посилення могутності війська.

Відмінні риси гри Rise of Mages:

  • тактичні битви з реальними супротивниками;
  • кілька видів карт бійців;
  • видобуток різних ресурсів;
  • зведення і зміцнення будівель;
  • підвищення рангу і розширення доступних опцій.

Геймплей наділений зручним інтерфейсом і непоганий графікою, хоч і не виділяється за цими параметрами серед аналогів жанру. Переможцям дістається скриня з цінними елементами і опцією апгрейда персонажів. Важливо уважно вивчити характеристики новачків, визначити їх сильні якості і створити військо з героїв, що ідеально доповнюють один одного. Гравець повинен формувати стратегію, продумувати кілька варіантів тактичних дій, щоб виходячи з ситуації зуміти красивим маневром прорвати оборону, організувати швидкий напад або захистити володіння з мінімальними втратами. Якщо хочете привести своє різнобічне плем'я до перемоги - приступайте до гри!


Реклама

завантажити Rise of Mages 1.3.1.5894 для LG L35

Нове в цій версії
* Upgrade SDK
* Fixed several known bugs
Загальна інформація
версія 1.3.1.5894 (5894)
дата завантаження 2020-12-01 20:40
Розмір 81.35 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Усі додатки Unic Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/27 11:42
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |