Trail Boss BMX
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Trail Boss BMX - це симпатична велогонка, в якій потрібно виконувати завдання, тренуватися в реалізації трюків і кататися по мальовничих локацій, проходячи створені вручну рівні.

Користувач управляє початківцям велосипедистом, які мають великі цілі і спрагу працювати для їх досягнення. Початкові етапи супроводжуються детальними інструкціями. Як варіант, можна надовго зависнути в повітрі, щоб спробувати як міняти положення велосипеда в момент стрибка над перешкодами. Раптова поява спостерігачів бентежити не повинно. Якщо птах спокійно сидить на узвишші, коли спортсмен із залізним другом ширяє в повітрі і пробує нові маневри - продовжуйте експерименти, нехай цікаве перната створення спостерігає становлення майбутнього лідера рейтингів.

Розробнику було принципово виключити дефіцит складних випробувань. Тільки так можна пояснити появу 360 завдань на 40 рівнях. Напрямків для розвитку здібностей маса, головне залишитися в живих після експериментів. У спеціальній таблиці відображаються показники інших реальних гравців, щоб викликати почуття суперництва, посилити мотивацію. Сам велосипед можна налаштовувати і видозмінювати, формуючи найбільш комфортний байк для конкретного індивідуума.

Відмінні риси гри Trail Boss BMX:

  • 360 задач-викликів;
  • небезпечні для життя трюки;
  • складні траси з перешкодами;
  • регулювання зовнішніх параметрів транспорту;
  • дошка лідерів.

Тривимірні рівні викликають захоплення тільки після усвідомлення, що вони зроблені вручну. Настійно рекомендується не повторювати наживо вивчені в ігровому процесі маневри. Якісний геймплей, зручний інтерфейс і численні варіанти комбінування трюків змушують надовго захопитися навіть професійних райдерів. Атмосфера екстриму вабить, дозволяє відставити розмірений відпочинок на другий план. Якщо готові прокотитися з ризиком і стати лідером світових рейтингів - ласкаво просимо в світ небезпечних, захоплюючих поїздок на велосипедах!


Реклама

Trail Boss BMX для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/26 10:14
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |