Dune Surfer
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dune Surfer - це цікава аркада, в якій серфер катається по дюнах пустелі. Треба малювати криві для переміщення персонажа вперед і обходу різноманітних перешкод.

Гравець управляє невеликою персонажем, який вирівнюється в повний зріст в процесі руху по намальованій лінії, і перетворюється в м'яч при перельоті з одного кольорового відрізка на інший. Летіти в формі м'яча вдається недовго, тому постійно потрібні нові криві. Іноді доречно зробити і ідеальну пряму, розташовану під кутом, аби трюк з проїздом по ній не виявився останнім на поточній дистанції.

Чим швидше вдається прокладати шлях, тим більш безпечним стає пригода. Якщо герою складно перескочити на наступну хвилю, він падає вниз і вдаряється об щось біле. Подібні зіткнення призводять до смерті, і необхідності починати історію заново. Якщо в височині з'являється перешкода, постарайтеся його обережно обійти, створити відрізок, що допомагає герою рухатися вперед без дотику до зайвих предметів. Основне завдання - дістатися до фінішу неушкодженим і набрати зірок для підкреслення власного успіху.

Відмінні риси гри Dune Surfer:

  • малювання довільних ліній;
  • валуни, акули, стріли та інші перешкоди;
  • заборона на дотик до білих елементів;
  • залежність швидкості руху від форми лінії;
  • колекціонування зірок.

Короткочасні ігрові рівні і заїзди на малі дистанції роблять аркаду відмінним тайм-кілером. Проста графіка і прикольний ракурс фізики дають можливість швидко освоїтися. Веселе музичний супровід відповідає за настрій і мотивацію до нових зірок і перемог. Різноманітність перешкод змушує кожного разу змінювати підходи до створення кривих. Лінії впливають на швидкість, напрямок: можна як впасти в замет, так і злетіти до небес, тільки б потрапити на наступний опорний відрізок). Розробник створив багато локацій, які рясніють яскравими відтінками, підбадьорив користувачів захопленнями при виконанні складних маневрів. Спробуйте подолати небезпеки з першого разу!


Реклама

завантажити Dune Surfer 1.2.5 для LG L35

Нове в цій версії
> Update to enjoy bug fixes and gameplay improvements.
> Are you a fan? Don’t be cheap with the stars!
Загальна інформація
версія 1.2.5 (125)
дата завантаження 2021-08-12 13:16
Розмір 81.59 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/24 10:40
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |