World on Fire
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра World on Fire - це типова військова стратегія на андроїд, в якій потрібно вирубувати солдатів, будувати базу, захищати території і розширювати область своїх володінь.

Після масштабних сутичок між різними народами планета стала похмурою. Подальше падіння метеорита посилило положення, мародери швидко скористалися тим, що залишилося. На порожніх землях тривали криваві конфлікти. Підопічний гравця складає своє військо, відновлює розбиту базу і вступає в бій. Він має намір відновити життя на невеликій частині земель, а пізніше збільшити розмір територій у власності.

Для боротьби з ворожими загонами потрібно ультрасучасне зброя, яке створюється з застосуванням інопланетних розробок. Противник виверткий і хитрий, стандартними методами довести перевагу над ним складно. В онлайні можна створювати альянси з іншими користувачами, об'єднувати сили заради наведення порядку на отриманих майданчиках. Необхідно дбати про регулярне апгрейде бази - самого захищеного і надійного місця для укриття, відпочинку і тренувань. Додатково доведеться шукати нові ресурси, вивчати великі карти, будувати плани для розвитку володінь і населення на ньому.

Коли ситуація помітно покращиться, обов'язково з'явиться натовп бажаючих привласнити цей процвітаючий регіон. Захищатися доведеться жорстко, щоб непрохані гості знизили рівень амбіцій. Якщо сил і технологій досить, можна самому стати загарбником і поборотися за вподобані околиці.

Відмінні риси гри World on Fire:

  • зведення і поліпшення військової бази;
  • застосування інопланетних технологій;
  • багато видів зброї;
  • різні війська в підпорядкуванні;
  • боротьба з реальними супротивниками за території.

Геймплей радує многозадачностью, можливістю кардинально міняти ситуацію і самостійно будувати сюжетну лінію. Об'єднання з гравцями або битви з ними дарують емоції, які складно отримати при взаємодії зі штучним інтелектом. Розробник подбав про гідне графічному оформленні, воно викликає бажання навести порядок в хаотичної атмосфері. Прості мети відсутні, потрібна логіка, стратегія, і наміри стати учасником довгу історію з неочікуваними змінами. Люди чекають допомоги і порядку, беріться за справу, якщо впевнені в своїх силах!


Реклама

завантажити World on Fire 1.2.31 для LG L35

Нове в цій версії
Optimized some of the operating experience for popular events.
Загальна інформація
версія 1.2.31 (1131)
дата завантаження 2020-05-22 07:32
Розмір 39.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/23 12:52
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |