Zchool of Zombies
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Zchool of Zombies - це прикольний Раннер, в якому потрібно наздоганяти паніки заучку, який перетворив всю школу в ходячих мерців. Необхідно забрати сироватку і запобігти катастрофі.

Здатного до наук, але полохливого і сором'язливого Джорджа часто ображали однолітки в школі. Він вирішив помститися кривдникам, зайнявся створенням сироватки з згубним впливом на індивідуумів. Але початківець учений не розрахував силу дії речовини і випадково перетворив всіх присутніх в школі на зомбі. Вірус не заразив тільки самого хлопця і ще трьох старшокласників. У паніці горе-хімік вирішив вилити злощасну рідина в міську каналізацію, щоб масштаби припинити поширення дивного вірусу.

Школяр не знав, що взаємодія препарату з водою призведе до миттєвого зараження всього міста. Переляк завадив аналізу ситуації. Гравець вибирає одного з трьох старшокласників і пускається в погоню за юним науковцям. По дорозі доведеться зустрітися з персоналом школи та учнями, зомбовані раніше. Частина істот поводиться спокійно, інші проявляють активність і нападають. Часу на бійки мало, доводиться ударом ноги різко укладати супротивників на лопатки. Той, що біжить попереду зауважує погоню, додає швидкість. У нього добрі наміри, небезпечна речовина в колбі і повне нерозуміння можливих наслідків.

Відмінні риси гри Zchool of Zombies:

  • вибір з трьох персонажів;
  • збір печива і бонусів;
  • знищення зомбі одним кліком;
  • різні перепони і перешкоди;
  • часта зміна локацій.

Раннер з простою сюжетною лінією дозволяє відпочити і повеселитися під запальну закадровий мелодію. По дорозі персонаж збирає печиво, буквально висить в повітрі. Погоня починається в шкільному коридорі, де потрібно перестрибувати шкільні парти, стільці та інші предмети, а також ходячих мерців. Останні не відрізняються надмірною агресивністю, боротися з ними легко, управління виконується інтуїтивно. Різні класи, шкільний стадіон і інші найближчі території доведеться вивчати в процесі бігу. Якщо спіткнутися об перешкоду або уповільнити реакцію при зустрічі з зомбі - історія і гонитва почнуться заново. Спробуйте пробігти максимальну дистанцію!


Реклама

завантажити Zchool of Zombies 1.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0 (4)
дата завантаження 2019-09-23 13:24
Розмір 40.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/21 10:19
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |