West of Glory
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра West of Glory - це барвиста стратегія, в якій шериф намагається навести порядок на територіях, де раптово настановив хаос і безправ'я. Жителі міст втрачають надію на порятунок.

Історія почалася з наукового експерименту, який перетворив процвітаючі землі в безликі руїни. Експериментатор в ході дослідження загинув, але залишив після себе механічних лиходіїв на чолі з паровим кіборгів. Гравець управляє сміливим шерифом, який планує змінити хід подій, повернути славу цим землям і почати нову епоху. У протистояння лиходіям він може закликати на допомогу десятки легендарних персонажів, а також створювати об'єднання з іншими шерифа. Спільно набагато продуктивніше планувати напад на замок Кіборга.

Тренуйте солдат, шукайте інноваційні варіанти озброєння, щоб залякати ворогів. Знищення злочинців потрібно проводити навіть коли займаєтеся розвитком територій, щоб гарантувати людям спокійне проживання і полегшити процес видобутку нових матеріалів для будівництва.

Известия про позитивної репутації міста розлітаються миттєво, платоспроможні люди їдуть сюди, щоб зробити різноманітні придбання. Солдати і наукові співробітники в пошуку комфортних умов житла і роботи прагнуть переїхати, працездатні люди завжди будуть подарунком для економіки. Тільки враховуйте, що поруч інші міста, їх шерифи можуть бути вороже налаштовані і навіть через заздрощі бажати відібрати розвинене місто. Слідкуйте за потенційним противником, щоб запобігти фор-мажори. Якщо перебуваєте в Альянсі - спробуйте збільшити розміри власних володінь і захопити щось які раніше не належало вам.

Відмінні риси гри West of Glory:

  • боротьба за родючі землі;
  • бандити і залізні монстри;
  • відкриття унікальних технологій;
  • захист населення;
  • розвиток міст.

Стратегія залучає гостросюжетної історією про міста Дикого Заходу. Домішка фантастики і активного технічного прогресу дозволяє заплутатися в тимчасових рамках і почати гру поза часом. Симпатична графіка викликає бажання затриматися в атмосфері геймплея довше. Результати воїн між містами дозволяють кардинально змінити історію, якщо готові взяти участь в подібних змінах - приступайте!


Реклама

завантажити West of Glory 1.2.104 для LG L35

Нове в цій версії
Optimized game experience during multiplayer battles.
Загальна інформація
версія 1.2.104 (8)
дата завантаження 2019-09-17 18:20
Розмір 97.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/18 10:18
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |