Hit Run - Super Running Game
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hit Run - Super Running Game - це проект про завзятих любителів паркура, які мчать наввипередки до фінішу, збирають монети і розставляють суперникам пастки.

Персонаж вирішив взяти участь в яскравому змаганні для фанатів паркуру. Бігти, стрибати і долати перешкоди в поодинці нудно, а тут гонка з оригінальними перешкодами і трьома противниками. Любителям екстремального проведення часу мало просто траси з фінішною лінією, потрібен простір для розкриття талантів і вихлюпування енергії. Тут крім основних перешкод з'являються несподівані труднощі: в процесі руху гонщики метають молот і творять інші капості герою і іншим. Підопічному гравця використовувати такі жорстокі методи боротьби з біжать поруч також дозволяється. Якщо виникає необхідність наблизитися до біжать попереду, то можна перетворитися в сніжний ком, включити прискорення або на мить стати непереможним.

Відмінні риси гри Hit Run:

  • короткі за часом гонки;
  • метання молота, інші маніпуляції для усунення суперників;
  • додаткових можливостей (наприклад, прискорення);
  • різноманітні локації;
  • докладні інструкції / підказки.

Локації платформера дивують: різні часи доби, горизонти, пейзажі. Періодично доводиться бігати по заводах і кар'єрах з дивною технікою, натикатися на небезпечні штуковини і проводити крізь себе струм. Гонка триває не більше двох хвилин, завдяки чому не доведеться витрачати час на тривалі забіги або розбиратися в тонкощах сюжетних ліній. Геймплей гарантує динаміку подій, адреналін і сплеск емоцій, а секундомір в верхньому кутку доведе, що всіма вищеописаними емоціями можна зарядитися за 120 секунд.

Бігти доведеться вчотирьох, кожен може ставити оригінальні підніжки іншим, і самостійно вибирати, як долати конкретний відрізок шляху. Один вирішує бігти прямо, інший стрибає на піднесеність, немов причеплений до неба. Збирати монети / бонуси можуть все, їх багато насипано по трасі. Після проходження раунду учасники бачать таблицю з результатами бігунів. Доведіть, що гідні першого місця в таблиці!


Реклама

завантажити Hit Run - Super Running Game 1.2 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.2 (3)
дата завантаження 2019-09-17 18:22
Розмір 46.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки centuryhkst на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/17 12:26
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |