Split Balls 3D
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Split Balls 3D - це симпатична головоломка, в якій потрібно рухати лабіринти чудернацької форми, щоб куля котилася до низу і поділявся на певну кількість елементів.

Перед гравцем з'являється вертикальна дерев'яна площину з декількома доріжками для переміщення кулі вниз. Необхідно рухати її вправо і вліво, направляючи маленьку сферу по оптимальному шляху. На стартових етапах дається швидка інструкція, щоб з перших кліків успішно рухатися до цілей. В процесі куля буде поділятися на дрібні сфери, цьому сприяють бустери. Коли сфери докотяться до нижньої точки виходу, з'явиться доступ до наступного рівня з новою логічної загадкою.

На бустерах вказується, на скільки частин розділиться пропущений крізь них круглий предмет. У деяких точках можуть розміщуватися блокують поперечини, що поглинають частину куль. На перекладині також написано, скільки доведеться пожертвувати елементів, щоб пройти крізь неї. Якщо зроблених раніше запасів виявиться мало - до вирішення завдання доведеться приступати заново. Варто прораховувати варіанти розвитку подій, адже при виборі шляху з одним бустером можна втратити шанс пройти через кілька інших. Одноразове значний розподіл іноді менш корисно, ніж пара-трійка з дрібними показниками. Також рекомендується уникати пасток у вигляді тупикових доріг або прірв, що викидають сферу за межі площини.

Відмінні риси гри Split Balls 3D:

  • відкриття дивовижних лабіринтів;
  • ускладнення умов;
  • багаторазове поділ куль;
  • вагомі винагороди;
  • кілька сценаріїв проходження одного рівня.

Завдання вимагають логічного підходу і аналізу подальших дій. Хороша фізика в тандемі з інтуїтивним управлінням дозволяє відразу звикнути до геймплею, бадьора мелодія додає азарту. Зростаючий лічильник очок або умовних доларів мотивує, ще більше захоплюють самі завдання, з різноманітними ускладненнями. Для виключення одноманітності також створені площині різних форм, іноді складені з незв'язаних між собою шматків. Головоломки-боси із зірочкою змусять попотіти, додати до логіки інтуїцію і кмітливість. Спробуйте пройти незліченну кількість барвистих лабіринтів!


Реклама

завантажити Split Balls 3D 105.01 для LG L35

Нове в цій версії
Hi Split Balls 3D lovers, thank you so much for being so engaged!

This new version will include:
- Bug fixes
- Update of analytics & ad SDKs

Enjoy the experience, see you soon,

Homa & Studio Rouleau teams
Загальна інформація
версія 105.01 (200105)
дата завантаження 2021-08-12 01:04
Розмір 51.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Усі додатки HOMA GAMES на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/16 12:27
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |