Raid Dungeon
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Raid Dungeon - це цікава вижівалка, в якій потрібно зібрати команду для спільної боротьби з ходячими мерцями, тиняються по локаціях групами і спраглими нашкодити будь зустрічному.

Персонаж бродить по руїнах, що залишилися після глобального катаклізму. Сюжет типовий: невідоме подія перетворила людей монстрів, вижити зуміли лише одиниці. Тепер заради виживання необхідно об'єднати сили в боротьбі з зомбованим ворогом. Мерці сновигають по територіях натовпами, доводиться відбиватися і одночасно шукати людей, здатних дати підтримку. Якщо когось вдається знайти / побачити і дійти до нього, чисельність команди відразу збільшується на одну особу. Ця особистість має багато крутих навичок для гідної відсічі померлих. А можливість поліпшення спорядження і збройового арсеналу надає впевненість в битві з черговою хвилею бездушних скелетів.

Гравець управляє головним героєм, бачить його колег і невелику ділянку локації. Крім безпосереднього протистояння антагоністові він повинен вивчати території (тільки так можна збільшити команду), шукати ресурси і грамотно ділити їх в загоні. Основним завданням залишається виживання ватажка. Якщо частина війська гине, не варто зупинятися і погіршувати ситуацію, краще оперативно відправлятися на пошуки заміни, поки зомбовані створіння не оточили маленький загін охочих вистояти в нерівній сутичці.

Відмінні риси гри Raid Dungeon:

  • вижили з унікальними здібностями;
  • апгрейд екіпіровки, зброї;
  • огляд зверху;
  • розвиток бійців;
  • ручний і автоматичний режими.

Геймплей виділяється сильною динамікою, що відбувається, на відпочинок не можна виділити навіть секунди. Величезні і практично безсмертні боси роблять місію надскладною. Якщо хочеться трохи розслабитися - скористайтеся автоматичним режимом, при якому загін люто бореться з противниками, а командир стоїть осторонь. Це діє тільки в процесі бою, вести команду вперед, вивчати особливості територій і знаходити нових людей підопічний гравця повинен самостійно. Збирайте талановитих бійців і очищайте руїни від заражених страшним вірусом!


Реклама

завантажити Raid Dungeon 1.2 для LG L35

Нове в цій версії
There is only one thing you have to do, survive in this last day.
Загальна інформація
версія 1.2 (5)
дата завантаження 2019-09-15 16:26
Розмір 92.28 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/16 10:24
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |