Second Galaxy
5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Second Galaxy це космічний рольової проект для нашого улюбленого андроїда, який вийшов 10 вересня і тільки почав свій шлях до слави, а це неминуче, тому що дана гра може легко конкурувати з лідерами жанру, причому не тільки на мобільних платформах!

Розробили гру в Blackjack Studio, а підготували для андроїда в студії ZlongGames, яка мало кому відома, була в усякому разі. Всього за чотири перші дні після релізу гру скачало вже більше 100 тисяч гравців, які активно намагаються стати сильнішою і багатшою за інших, що на самому початку дуже навіть можливо, так що, ми рекомендуємо і вам не втрачати часу і приступити до вивчення цього величезного світу.


Раз вже перед нами рольова гра, то давайте пройдемося по найважливішим параметрам. Відкритий світ - є, більш того, це не просто відкритий світ, це величезна всесвіт, яка складається з майже п'яти тисяч галактик, кожна з яких набита природними утвореннями, планетами, закинутими кораблями, космічним сміттям і небезпечних природних явищ, все це можна і потрібно вивчати. Можливості розвитку - є, звичайно! Близько 150 різновидів космічних кораблів, кожен з яких можна кастомизировать на свій розсуд і прокачати до неймовірних характеристик. Крім іншого, не обійшлося і без інших гравців, з якими ви будете боротися і взаємодіяти, на ваш розсуд. Ще один важливий момент - відмінна графіка і бажання розробників розвиватися в цьому напрямку, так що, вже зараз вони працюють над виправленням всіляких технічних недоліків і локалізацією, яка дозволить гравцям з самих різних країн відчувати себе комфортно.


Особливості гри Second Galaxy на андроїд:

  • Безмежний космос і фантастичні технології
  • Величезна кількість кораблів
  • Великі можливості прокачування
  • Вибір зброї вражає
  • Насичені галактики не дадуть заснути, тут завжди є чим зайнятися
  • Торгівля, альянси та інші можливості взаємодії
  • Що круто - реклами поки що немає ...

Недоліки гри:

  • Гра тільки вийшла, так що, без невеликих проблем поки не обійтися
  • Покупки, як і в будь-який інший грі жанру мають місце бути

Підсумок: гра Second Galaxy це прекрасний проект, який може і повинен стати лідером свого жанру, залишається сподіватися, що тепер конкуренти задумаються над чимось ще більш цікавим.


Реклама

Second Galaxy для LG L35

Усі додатки ZlongGames на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/15 12:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |