Emma's Adventure: California
4.6 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Emma's Adventure: California - це цікавий пригодницький проект, в якому потрібно будувати ферму і навіть місто на каліфорнійських землях, проходити квести і шукати жадане золото, яким цей штат славився в усі часи.

За Джимом гналися погані хлопці, намагаючись врятуватися він зруйнував ворота найближчій ферми і проник на територію. Керуюча невеликою фермою Емма підійшла до чоловіка, щоб з'ясувати причини такої поведінки. Вона швидко зрозуміла проблему і погодилася дати притулок нового знайомого, тим більше на фермі був гострий дефіцит працівників, Джим з'явився дуже вчасно. Так почалася історія розвитку ферми, побудови села або навіть цілого міста, створення нової бізнес-імперії.

Крім сільського господарства і зведення міста чоловік і жінка захопилися пошуками різних скарбів, в тому числі золота. Каліфорнійські землі можуть подарувати справжній скарб, але в процесі його пошуку не обійтися без ризикованих пригод з прихованими погрозами. Героїв не лякають такі перспективи, їх наздогнала справжня золота лихоманка. Хлопці встигають займатися основною діяльністю: вирощують урожай, доглядають за тваринами, налагоджують продаж продукції власного виробництва, виконують замовлення. Для процвітання комерції потрібно проходити різноманітні квести, число завдань постійно збільшується.

Відмінні риси гри Emma's Adventure:

  • пошук золота і скарбів;
  • зведення та декорування різних будівель;
  • дослідження територій Каліфорнії;
  • нагороди і можливості апгрейда.

Гра радує великою кількістю тематик, якими можна захопитися. Різноманіття іноді стомлює, але нудно тут точно не буде. Протягом всього процесу гравець бачить різні діалоги, підказки і чіткі вказівки, що допомагає зорієнтуватися. Фінансовий зростання неможливе без залучення інших людей, персонажі постійно знайомляться з клієнтами, наймають на роботу нових, часом дивних, людей.

Приємна графіка, зрозуміла сюжетна лінія і естетичні пейзажі піднімають настрій. Музика допомагає розслабитися і неспішно впевнено рухатися до цілей. Дізнайтеся секрети приховує Каліфорнія і застосовуйте інформацію для розвитку власного бізнесу!


Реклама

завантажити Emma's Adventure: California 2.5.0.0 для LG L35

Нове в цій версії
Limited time event
The second anniversary series of California Escape:
The day of reunion——The second anniversary of Jim’s arrival at the manor is about to open. Old friends gather together, sweets, wine, and chocolate! The happy hour is about to begin, come and join this grand party!
The gold rush past-every adventurer has a thrilling story, and Jim is no exception. What did he experience before coming to the manor? Let's find out!
new features
Fix some known issues
Загальна інформація
версія 2.5.0.0 (157)
дата завантаження 2021-08-23 20:18
Розмір 128.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

JPUSH_MESSAGE

JPUSH_MESSAGE

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

ACCESS_BACKGROUND_LOCATION

ACCESS_BACKGROUND_LOCATION

доступ до додаткових команд постачальника даних місцезнаходження

Додаток зможе отримувати доступ до додаткових команд постачальника геоданих. Можливе втручання додатка в роботу GPS або інших джерел геоданих.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки NPOL GAME на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.6★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/13 12:29
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |