Mow Zombies
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Mow Zombies - це прикольний зомбі-шутер, в якому потрібно відстрілюватися від ходячих мерців, що виникають натовпами на локаціях. Межі міста потрібно захищати самостійно.

На екрані з'являється дівчина з добрим обличчям, короткою рожевої стрижкою і вогнепальною зброєю в руках. Вона відгукнулася на прохання жителів міста про допомогу у протидії зомбованим створінням. Тепер потрібно ходити по локації і знищувати уражених вірусом. Є важливий нюанс: як тільки противник бачить потенційну жертву, він відразу рухається до своєї мети. Спроби сховатися виключаються відразу, можна тільки відбігти на безпечну відстань, якщо вороги не оточили з усіх боків.

Огляд зверху дозволяє бачити навіть тих, хто підкрадається ззаду. Персонаж знаходиться в центрі своєрідного кола, червоніє в момент наближення ворогів. При обході територій це коло дає багато інформації, показує чи є поруч небезпека, в якій стороні знаходиться найближча орда зомбі. Типовий для подібних ігор набір монет і бонусів за вдалі постріли тут також присутній. За вбивство босів можна отримати великі статки. Розвиток персонажа обов'язково має на увазі рішення сторонніх завдань, інформація про яких з'являється при проходженні рівнів (не перший).

Відмінні риси гри Mow Zombies:

  • різноманітність зброї;
  • битви з босами;
  • огляд зверху;
  • динамічний ігровий процес;
  • багато додаткових завдань і квестів.

Кожен рівень додає нові складнощі, змушує стріляти більш влучно і вести себе уважніше. Число ворогів постійно збільшується, вони стають витривалішими. Комбінація досвіду і поліпшення зброї дозволяє справлятися з чудовиськами віртуозніше, ніж на стартовому етапі з простим автоматом. До повноцінного шутера проект злегка не дотягує, але прекрасно допомагає гравцеві відволіктися. Нехитрий сюжет, інтуїтивне управління і зрозумілі цілі роблять гру привабливою. Додаткові завдання та локації з різними оформленням мінімізують одноманітність. Геймплей зацікавить тих, хто бажає вбити час і ходячих мерців, зануритися в динамічну історію і стати захисником людства.


Реклама

завантажити Mow Zombies 1.0.12 для LG L35

Нове в цій версії
1.Fix some operational bugs
Загальна інформація
версія 1.0.12 (16)
дата завантаження 2019-09-10 17:27
Розмір 42.55 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/11 10:25
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |