Ninja Hero - Epic fighting arcade game
0 (0)

Ninja Hero - Epic fighting arcade game

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Ninja Hero - Epic fighting arcade game - це яскравий аркадний файтинг з елементами слешер, а скоріше навіть навпаки, в якому герой мстить призвідцям кривавої бійні в тихому селі, використовує різні бойові навички і оригінальні прийоми для атак.

За сюжетом, в одному мирному поселенні сотні років не було натяків на ворожнечу або воїни. Таємниче співтовариство вирішило припинити спокійний плин подій і влаштувало криваве місиво. Всі жителі села були жорстоко вбиті, крім персонажа, яким керує користувач. Залишилося кілька доказів, але їх занадто мало, щоб знайти і знищити ініціаторів трагедії. Герой вирушає на пошуки підказок і одночасно бореться з представниками спільноти, їх на шляху виникає багато.

Для боротьби з противниками можна вибрати один з чотирьох інструментів. Враховуйте переваги і недоліки кожного варіанта, щоб реалізувати оптимальну тактику бою. Зброя, як і фізичні навички можна покращувати, також присутні корисні додаткові елементи для використовуваних предметів. Розвивайте персонажа за різними напрямками, налаштовуйте можливості атаки і захисту, параметри лікування отриманих ушкоджень. Відчуття самотності відсутня, мудрі заступники і підказники направляють, допомагають приймати складні рішення.

Відмінні риси гри Ninja Hero:

  • кілька типів холодної зброї;
  • прокачування героя і його бойових навичок;
  • різні противники, монстри і боси;
  • розвиток сюжету, діалоги;
  • розкриття величезних таємниць.

Екшен вражає барвистим графічним оформленням, плямами крові розміром з половину екрану. Зручне і нетипове управління дозволяє отримати більше задоволення від ігрового процесу. Нескінченні комбо дають додаткові очки, а варіанти прокачування перетворюють героя до невпізнання. Кожен рівень уважно опрацьований, на старті виникає легка паніка, пізніше ніндзя сміливішає, виконує всі необхідні завдання і отримує задоволення від успішно пройденого рівня.

По дорозі доведеться зустрічати і створення, які не несуть небезпеки, наприклад, тварині може знадобитися допомога доблесного воїна. Проте боротьба з ворогами і великими босами залишиться пріоритетною місією. Жага помсти за рідних і близьких змушує діяти рішуче, не боятися ризикованих вчинків. Допоможіть героєві домогтися свого всупереч малій кількості доказів!


Реклама

завантажити Ninja Hero - Epic fighting arcade game 1.1.0 для LG L35

Нове в цій версії
what's about new version
fix the bug
Загальна інформація
версія 1.1.0 (11)
дата завантаження 2020-07-15 18:04
Розмір 94.59 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Усі додатки Ivy на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.4★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/10 12:34
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |