WarDogs: Red's Return
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра WarDogs: Red's Return - це цікавий файтинг, в якому герой змушений самотужки боротися з натовпами лиходіїв, безцеремонно захопили околиці його рідного міста.

За сюжетом людство знаходилося на межі вимирання через страшного вірусу, що вразив переважна більшість планети. Вчені запропонували схему схрещування генного складу, завдяки чому невелика частина людей продовжила своє існування. Головний герой жив одному з невеликих міст, де схрещування дало бажані результати. Через обставин він був змушений надовго виїхати. По поверненню персонаж виявив страшну ситуацію: на околицях населеного пункту бандити творили беззаконня і тримали в страху безвинних людей. Гравець бере на себе управління сміливим героєм починає нерівну боротьбу зі злом.

Для початку варто налаштувати підопічного, дізнатися його навички, підкоригувати зовнішність, міміку і інші параметри. Можна запустити режим проходження історії, або зайнятися виконанням складних місій. У міру розвитку ситуації стане доступним вдосконалення здібностей, вивчення нових прийомів. Доведеться багато битися з бандитами, які ходять невеликими групами і постійно норовлять довести свою правоту тим, хто сміє засумніватися в їх перевазі. Періодично в сутичку прагнуть вступити грізні боси, для боротьби з якими потрібні особливі вміння.

Відмінні риси гри WarDogs: Red's Return:

  • кілька ігрових режимів;
  • боротьба з хитрими противниками і жорстокими босами;
  • апгрейд можливостей;
  • редагування зовнішнього вигляду;
  • складні трюки і прийоми

В аркаді процес боротьби необхідно поєднувати з пошуком причин ситуації, що склалася. Основна мета - наведення порядку і повернення спокою жителям міста. Формуйте тактику, щоб бійка не нагадувала набір хаотичних рухів. Успішні комбінації ударів дають комбо і додаткові бонуси. Гнучка настройка персонажа дозволяє створити індивідуальний стиль гри. Графічне оформлення нагадує ігрові проекти з минулого. Шкала своєї енергії і сил противника допомагає точніше розрахувати можливості і ризики. Постарайтеся знешкодити всі бандитські угруповання і укласти босів на лопатки!


Реклама

завантажити WarDogs: Red's Return 1.2.6 для LG L35

Нове в цій версії
- Project available in 64-Bit platform
- Fixed bug where users couldn't login in some devices
Загальна інформація
версія 1.2.6 (200074)
дата завантаження 2020-12-07 06:49
Розмір 27.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/10 10:31
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |