PUBG MOBILE LITE
4.1 (9)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра PUBG MOBILE LITE це полегшена версія класичного варіанту, кількість завантажень якого вже давно перевалило за 100 мільйонів, а кількість щоденного онлайну стабільно тримається на рівні 10+ мільйонів гравців, що робить цю гру однією з найпопулярніших не тільки в своєму жанрі, а й у усьому світі в цілому. Але у будь-яких проектів є свої недоліки, всім догодити неможливо, так би мовити, однак, на цей раз розробники з Tencent Games спробували догодити саме тим, чиї пристрої не справляються з базовою версією, що насправді - дуже хороша ідея.

Коли гра тільки з'явилася, багато хто відразу помітили кілька особливостей. Для початку - системні вимоги досить високі, якщо ви хочете отримати максимальне значення FPS, що радикально впливає на якість гри, то хорошим інтернет-з'єднанням тут не обійтися, ну щоб і залізо відповідало. Однак, досить швидко з'явилося багато «наслідувачів», які пропонували гри схожого формату, які не потребують особливої ​​потужності від вашого пристрою, що виразно зацікавило багато. Однак, тепер і цю аудиторія постараються переманити на свою сторону розробники PUBG, тому що на їхню думку, новинка покриває саме цю нішу гравців.

Чим же довелося пожертвувати, запитаєте ви? розповідаємо:

  • карти стали менше, тепер їх розмір всього 2 на 2 кілометри
  • гравців на картах стане менше, не більше 60 за сутичку
  • графіка ... звичайно ж вона теж постраждала
  • але як наслідок - зросла динаміка, через менші відстаней

В іншому ж гра не змінилася і розповісти щось певне точно не вийде, тому що більшу частину того, за що цінується оригінал розробники все ж змогли зберегти і це дуже хороша новина. Єдиний мінус гри, який можна відзначити в порівнянні з повноцінним форматом - не всім це допомогло ... Зараз збирається дивна статистика, за якою багато гравців навіть з потужними девайсами не отримують нічого особливого в новинці ... Але знову ж, всім не догодити!

Підсумок: PUBG MOBILE LITE повинен був з'явитися набагато раніше, але краще пізно, ніж ніколи. Так що, якщо ви дуже хотіли пограти на своєму мобільнику під будь-що щось подібне, то ми дуже рекомендуємо перевірити «схудлу» версію дуже популярної гри!


Реклама

завантажити PUBG MOBILE LITE 0.20.0 для LG L35

Нове в цій версії
0.20.0 November Update: Winter Festival
Varenga Snow Fight
Winter Winter Chicken Dinner

Varenga's first snow and many snowy features await
Snowboard: New gameplay! Climb up a snowy mountain to speed downhill
Winter Festival "Specialty": Frozen Egg! Throw it to the ground for a life-saving Ice Sculpture barrier
Winter Castle: Grab your gear and adventure in a new area
Winter Festival vibes in the Lobby and Spawn Island
Universal Mark: Real-time marking gives teammates more accurate combat info
Загальна інформація
версія 0.20.0 (13782)
дата завантаження 2020-11-28 11:29
Розмір 57.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд +
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

PROFILER

PROFILER

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

доступ до додаткових команд постачальника даних місцезнаходження

Додаток зможе отримувати доступ до додаткових команд постачальника геоданих. Можливе втручання додатка в роботу GPS або інших джерел геоданих.

записувати аудіо

записувати аудіо

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(9)
4.13★ 82.58%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/08 11:21
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |