Kubrix
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Kubrix - це набір хитромудрих головоломок, в яких необхідно створити комбінацію декількох граней об'єкта з цілісним візерунком з неонових ліній.

На гранях предмета видно відрізки, розташовані в хаотичному порядку. Гравцю необхідно обертати боку так, щоб відрізки з'єдналися між собою в єдиний малюнок, розгалужується від центру до країв куба. Обертання допоможуть прокласти шлях від серцевини до крайніх точок (для наочності вони постійно відсвічують контрастним відтінком). У кожної головоломки є девіз, його розробник вказує перед початком чергового завдання, коли нумеруються рівні.

Простота управління з лишком компенсується надзвичайними шляхами лабіринту, які часом схожі на шматки різних завдань. Тільки колірна гамма крайніх точок нагадує про обов'язкову можливості зібрати всі відповідно до задумкою розробника. Збільшення або зменшення масштабу дозволяє змінити точку огляду, якщо це не допомагає - спробуйте взяти підказку. Пропуск ребуса і перехід до наступного доступний, але всі завдання розміщені за алгоритмом наростаючої складності. Навряд чи викреслювання одного завдання допоможе продуктивно рухатися далі

Відмінні риси гри Kubrix:

  • поворот граней для формування світиться лабіринту;
  • збільшення / зменшення предмета;
  • підказки;
  • опція пропуску рівня;
  • прокачування логічного мислення.

Гра отримала мінімалістський дизайн, на однотонному тлі видно великий куб, кількість квадратів зверху показує, зі скількох ламаних ліній складатиметься візерунок на поточному етапі. Яскравих ліній вирішеного ребуса виявилося досить для завершеності естетичної ідеї. Інші елементи могли послужити тільки подразником, формат вимагав розстановки інших акцентів. Своєрідні мелодії можна почути між рівнями, а в процесі рішення ребусів користувач чує тільки металевий скрегіт граней. Час на пошук розгадки не обмежується, тому розбиратися з запропонованими завданнями можна без поспіху. Якщо готові підключити логіку і кмітливість - запускайте Kubrix вже зараз!


Реклама

завантажити Kubrix 0.8 для LG L35

Нове в цій версії
Bug Fixes & Improvements
Загальна інформація
версія 0.8 (8)
дата завантаження 2019-09-07 11:27
Розмір 60.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Kenny Sun на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/07 15:26
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |