Labyrinths Of The World
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Labyrinths Of The World - це барвистий проект, в якому коробка з гральними кубиками перетворила звичайний відпустку на небезпечну пригоду, наповнене головоломками з пошуком предметів.

Грецький відпустку з приятелькою вже добігає кінця, за плечима маса приємних вражень і спогадів про подорож. Раптом супутниця бачить цікаву дерев'яну коробку, відкриває її і пропадає. Користувач не залишає подругу в біді, відправляється за нею, слабо уявляючи можливі наслідки. Два любителя пригод виявилися всередині настільної гри з трьома чарівними світами. У кожному свої питання, нетипові питання від казкових місцевих жителів, які активізують логічне мислення міні-ігри і ребуси.

Світами хтось повинен керувати. Ця людина диктує жорстокі правила, встановлює рамки, карає порушників з вражаючою жорстокістю. Імовірність вижити дуже мала, проте мізерні шанси варто використовувати. Три простору в небезпеці, їх порятунком можуть зайнятися тільки герої, ще недавно мудрують про завершення прекрасного відпустки. Їм потрібно врятувати себе і інших від невідомої особи з сумнівними намірами. Шукайте предмети слідуючи чітким підказкам, виконуйте цікаві завдання, колекціонуйте прикольні речі. Набір питань потроху розбавлятиметься відповідями, а пізніше все складеться в єдину історію чітко видимої логікою.

Відмінні риси гри Labyrinths Of The World:

  • колекціонування магічних елементів;
  • зіткнення трьох фантастичних світів;
  • зустріч з творцем небезпечної настільної гри;
  • незвичайні загадки, підривають мозок головоломки;
  • пошук предметів в чарівної обстановці.

Розробник DominiGames наділив свій проект відмінним графічним оформленням і сюжетом з різними витіювато. Правила вимагають ретельного вивчення, ідеальне виконання завдань приносить цінні бонуси, дає певні переваги в майбутньому. Підказки виключають надмірну витрату часу на одне питання. Перешкоди і ризики змушують дотримуватися обережності на кожному кроці. Доведіть подрузі, що ситуація не безнадійна і з небезпечної пастки можна знайти гарний вихід!


Реклама

завантажити Labyrinths Of The World 1.0.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.0 (7)
дата завантаження 2019-09-09 10:53
Розмір 23.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки DominiGames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/07 14:17
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |