Tough Road
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Tough Road - це руйнівна гонка, в якій для проходження рівня необхідно знищувати суперників, боротися з величезними босами і стежити за цілісністю свого транспорту.

На небезпечній дорозі гравця переслідує багато машин. Необхідно мати справу з суперниками, наносити їм найбільшої шкоди, при цьому мінімізувати пошкодження власного транспортного засобу. Знадобиться стратегічне мислення, щоб мати план зіткнень і розуміти як ухилитися від противника, що наїжджає на великій швидкості. Різкі маневри і віртуозні трюки допоможуть заплутати інших водіїв, спровокувати їх аварії без вашої участі. За пройдені етапи можна отримати ключ і монети, що дозволяють удосконалити транспортний засіб. Збирайте автомобіль за своїм алгоритмом, підбирайте деталі, що збільшують потужність залізного коня.

На аренах розкидані перешкоди, їх варто обережно об'їжджати. Також досвідченим водіям доведеться зустрітися з величезними босами. Якщо сил для боротьби мало - скористайтеся вибором додаткових здібностей. Коли всі вороги на майданчику будуть переможені, відкриється доступ до наступного рівня і новим пригодам. Регулярний апгрейд між гонками дозволить виходити на небезпечний шлях з впевненістю у власній силі.

Відмінні риси гри Tough Road:

  • самостійне конструювання машини;
  • апгрейд залізного коня;
  • руйнівні зіткнення;
  • дрифт і трюки;
  • надздібності для боротьби з босами.

Різні світи з індивідуальними погодними умовами, оригінальною обстановкою і не завжди приємними сюрпризами виключають одноманітність в геймплеї. Можливість створення унікальної машини з нестандартними характеристиками надихає, якість проходження рівня багато в чому залежить від технічних показників транспорту. Мінімалістське графічне оформлення змушує під процесі гонки думати тільки про управління транспортом. Розробник подбав про легкість управління, перед стартом гри надав невеликий інструктаж про поворотах, виконуваних дотиками лівої чи правої частини екрану. Музика тримає постійну напругу, підбадьорює, якщо бій затягнулося, і противник виявився занадто спритним. Спробуйте свої сили в небезпечній гонці!


Реклама

завантажити Tough Road 1.0.6.4 для LG L35

Нове в цій версії
- Edit package time
- Edit package time ui
- Add new drop box!
Загальна інформація
версія 1.0.6.4 (15)
дата завантаження 2019-09-05 07:06
Розмір 66.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/05 07:30
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |