Defense War
5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Defense War - це цікава стратегія, в якій треба буде керувати загонами військ для захисту бази від загарбників. Прокачування підопічних дасть шанс на утримання своїх позицій і завершення одного з безлічі рівнів.

Поруч з базою гравця противники побудували свою споруду і мають намір зафіксувати владарювання на чужих землях. Командиру необхідно оперативно зібрати загін з персонажів, щоб прибрати ворога з території. Спочатку є мало видів військових, після отримання досвіду в боях, в розпорядженні офіцера з'являться багато героїв з унікальними навичками. Двісті різновидів героїв згодні беззастережно виконувати накази і йти напролом заради збереження цілісності власної бази.

Чим більше представників різних підрозділів можна зібрати, тим вище ймовірність змінити плани нахабного загарбника. Після боїв варто зайнятися модернізацією бази, удосконаленням умінь солдатів. Регулярні тренування здатні зробити героєм будь-якого військового. Після прокачування, поновлення спектру техніки і зброї, можна задуматися про розстановку сил для наступного бою. Враховуйте можливості другої сторони: антагоністи теж є різних видів, до винищення кожного потрібно особливий підхід. Погода диктує свої умови, деколи через неї доводиться міняти стратегію, формувати інший план дій.

Відмінні риси гри Defense War:

  • більше 200 типів воєнізованих підрозділів;
  • півтисячі рівнів;
  • різноманітна військова техніка;
  • аптечки, бонуси для поліпшень;
  • багато видів супротивників.

Завдяки різноманітності персонажів типовий геймплей стає захоплюючим, інтуїтивне управління дозволяє швидко сконцентруватися на основному процесі. Пошкодження і руйнування іншого боку дають додаткові очки в скарбничку командира. Різні локації і умови роблять результат боїв непередбачуваним, все залежить від стратегічної ідеї та розстановки військових командиром, роль якого виконує гравець. Метою стає саме знищення ворожої бази. Якщо хтось із противників залишиться в живих - бій буде програно в той момент, коли база розлетиться на шматочки. Почніть штурм опонентів негайно!


Реклама

завантажити Defense War 1.0.0.50 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.0.50 (50)
дата завантаження 2019-09-03 06:02
Розмір 29.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Усі додатки WENEE на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.95★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/03 07:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |